• Thriller

Chci to! (2007)

"Chci To ! " Nejkrásnější věta, kterou může ženská chlapovi říci. Konkurovat jí může maximálně už jen věta " Miláčku, máš na stole teplé jídlo a studené pivo."

Chci to vidět (2008)

Když jsem četl na epg obsah k tomuhle filmu, byl jsem z toho velaký zmatený a nutno podotknout, že příliš moudrý z toho nejsem ani teď, po skončení filmu. Přišlo mě to, jako kdyby se mě autoři celou dobu snažili přesvědčit, že se jedná o dokument, ale já jsem došel k opačnýmu názoru, že se jedná o film bez příběhu a vlastně i bez pointy jde čistě o vypravění obrazem nebo spíš výpověď obrazem a nepopírám, že to svou osobitou přitažlivost má, ale taky jsme si říkal c čem je přesně smysl tohoto projektu, jakou má ambici a co vlastně přesně sděluje. Film skončil a otázky zůstávají.

Chicago (2002)

Nemám rád muzikálové příběhy, je tam na mě moc věcí najednou a ja chudák kluk pak nevím zda se věnovat hudbě či filmu.Tady v tom případě se mě hudebně pojatý příběh, postavený na "rovných char." hlavních hrdinů líbil stejně jako taneční čísla a Catherine.

Chicagský tribunál (2020)

Já viděl film, který má v sobě mimořádně silný herecký výkony, Sacha, Eddie a Mark Rylance jsou opravdu vynikající, ale zároveň jsem viděl film, který v soudní síni ztrací dynamiku v dialogových scénách, to opravdu má kolegyně Dzeyna má pravdu, že tady Aaron nepředvedl uplné maximum svého talentu, který v něm jisto jistě je.

Chladnokrevný odkaz (2019)

V lednu ideál na kouknutí, hned je člověku  tak nějak tepleji. Horší je to s filmem a postavama je to jako blbej a ještě blbější.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Seriál by u mě dneska dopad na odpad,ale tehdá jsem na to koukal, i když to bylo stejně tak prázdné jako TV program té doby nebo možná právě proto .

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Tak tohle mě totálně zbilo. Během sledování celýho filmu jsem měl neskutečně tísnívej pocit a z toho konce se mě chtělo jít zvracet, což se mě stalo u filmu poprvé v životě. Střet dětské naivity s krutou realitou jsem vnímal opravdu hodně emotivně.

Chlapi nepláčou (2000)

Film disponuje poměrně značným množstvím dialogovýho humoru. S příběhem je to už trošku horší, je to blázinec na druhou a občas mě to docela nudilo, co postava to hovado a jejich osud moh klidně suplovat hovna v hajzlu včetně splachovací fáze a mně by to bylo šumák.

Chlapi sobě (2019)

Jsem šťastněj, že jsem chlap a tenhle film odpovídá na otázku, "proč?". "Koupila jsem si plavky. " Jo, plaveš nebo skáčeš? " "Oboje" "Tak mě naskoč na ptáka. " Královská zábava.