Na divoké vlně (2012)

Až na občasné citové vydírání lidské duše slušný film... Buttler opět obstál - přiznám se, že na konci byly slzy na krajíčku..

Medianeras (2011)

Kupa drátů a sítí, které mají lidi sbližovat a přitom je od sebe oddalují... Trpký obraz dnešního uspěchaného světa a za ten konec musím hvězdičku přidat :-)

Rocky Balboa (2006)

Proslov Stalloneho ke svému synovi na ulici považuji za jeden z (pro mě) nejemociálnějších momentů v filmové historii. Dlouho mě nic motivačně nedokázalo nakopnout jako právě tento monolog... Za to si Balboa 4 hvězdy zaslouží..

Hon (2012)

Skvělý Mikkelsen, ovšem nevím proč, ale čekal jsme malinko více. Ale to už tak bývá, na film jsem se tak moc těšil, až se tomu mírnému zklamání asi nešlo vyhnout - každopádně obstojných 85%

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Poslední dobou mám na ty filmy o zneužívání nějakou pifku (Jagten, Dogani) - nutno dodat, že Terapie láskou, kterou jsem viděl nedávno byla lepší, proto pouze ***

Babovřesky (2013) odpad!

Troška je teplý ubožák - co k tomu víc říct. Lituji času, který jsem trávil při tomhle HOVNU - nevím jak jinak to totiž nazvat...

Kdo přežije - Filipíny (2012) (série)

Po One World, Redemption Island, South Pacific a Nicaragua konečně návrat ke kořenům! Skvělá série, kterou jsem hltal díl po díle. Miloval jsem tento díl hlavně kvůli Pennerovi (hráč srdcem i životem - dle mého nejlepší survivor), ovšem ne jen kvůli němu - Malcolm, Denise - další skvělý hráči co stály za to :-) Mám tu takové menší shrnutí: 1. Soutěže o odměnu: Poměrně slušné a zábavné, možná chyběli vodní soutěže, ale jinak OK 2. Soutěže o imunitu: Šlo to, občas mi přišlo, že do toho trošku zasahovala režie (rozvazování uzlů a imunita pro Abi), ale taky OK 3. Odměny: Nic moc, čekal jsem nějaké lepší nápady a rozmanitosti než pyknik a jídlo… Například plavání se žraloky bylo hodně dobré. HRÁČI CO STÁLI ZA TO: A) Penner - Survivor srdcem i duší, škoda že v důležité chvíly zaváhal se spojenectvím a to ho stálo milión dolarů… B) Pete - Myslím, že je použitelný do dalších řad... Ze začátku mi připomínal Otíka z vesničky střediskový, ale postupme času se z něho vyklubal velký hráč a solidní stratég. Škoda, že se od Abi neodpoutal dříve, to ho dle mého stálo TOP 4 C) Denise - Chlupatá, ošklivá, přesto dokázala to co málo žen. Její výkony, taktika a sociální cítění nemělo chybu a po právu si po této řadě odnesla titul poslední trosečník a mega navrch. D) Malcolm - Beachboy s jedinečným cítěním pro hru a se solidní kondičkou. Dostal se tam kam měl, chyběl mu krůček, škoda, ale Denise jsme to přál více. HRÁČI CO MI PILY KREV: A) Lisa - nerozhodná, neschopná udělat něco velkého. Prostě na to neměla… Navíc kamera zabila hodně času právě její osobou což hodnocení celé série z mého pohledu velmi snížilo... B) Abi - kráva, pí**, nesnesl bych jí ani 5minut. Ovšem měla něco v sobě, co se mi líbilo nějaký sexapeel (nesmějte se mi) C) RC - ze začátku relativně sympatické, potom nesnesitelná, ubrečená kráva co prostě neunesla, že na to neměla… D) Jeff - blb, nemám k tomu co jiného říct… Chtěl se tak moc zbavit navrátilců až ho to stálo krk a dobře mu to. To jak se pak v Penderose vůbec nechtěl ukazovat jen ukázalo jaký to je snob… Hráči co kolem mě jen prolétli bez většího zájmu: Artis, Carter, Skupin... Celkové hodnocení Filipín: 87% Hodnocení srazil špatný střih, neustále se věnování Lise a po vyloučení Pennera to šlo s napětím razantně dolu…

La cara oculta (2011)

Ten kdo shlédne trailer, nebo si o filmu něco přečte o hodně přijde, protože ten, kdo nic netuší budu o to více překvapen :-)