Město (2010)

Ben ako herec ee, Ben ako režisér, well done :)

Počátek (2010)

Ja chcem dať 6 hvieeeeeeeeeezd!!

Prokletý ostrov (2010)

U mňa za 4.. Prečo? Hmm.. Čakala som niečo viac? Videla som príliš veľa filmov, a preto pre mnohých "prekvapujúci" zvrat mi bol jasný už od začiatku? Nezasiahla ma snaha režiséra spraviť zo snímku nervydrásajúce dielo? Alebo mi až tak vadilo primitívne herectvo Ruffala s Williams? Neviem, možno.. A možno za toto všestko môže jedno socialistické kino s otrasným zvukom.. Veď, ešte aj príšernou bolesťou hlavy som plne empatizovala s Capriom..

Alvin a Chipmunkové 2 (2009) odpad!

UTRPENIE.. Neskutočné, neopísateľné, nepredstaviteľné, doteraz asi ešte ani nezažité.. Nerobí sa to, ale.. keď Vám takýto SHIT reve (respektíve SKUČÍ!!) 88 minút po celej izbe (áno, som dosť inteligentná na to, že som si dala sluchátka a pustila čosi iné, no.. tento boj prehrávajú i PRODIGY!!) a nebyť tej lenivosti postaviť sa a prejsť šesť metrov na balkón, tento koment by pravdepodobne ani nebol napísaný a.. áno, hodnotím POSLUCH.. Ak by som si toto tu raz pozrela, prosím, rovno ma zbavte svojprávnosti.. ĎAKUJEM

Erin Brockovich (2000)

Pre mňa tuctovka, ktorú nevytiahli ani Juliine prsia..

Sherlock Holmes (2009)

Hmm.. Povedala by som, že to bolo presne také, ako som očakávala.. A predsa, spokojnosť nenastala.. Nemôžem si pomôcť, avšak počas celého sledovania filmu som mala pocit, že nejde o nič viac ako naháňanie sa za Da Vinciho kódom v anglickom prevedení. Najväčší zloduch aka Lord vstávajúci z mŕtvych? Skutočne??!! Mám dojem, že ďalšia premiéra Harryho Pottera je nachystaná až na leto.. A po prvej polhodine som si, bohužiaľ, uvedomila, že mňa ten film baví iba vďaka konverzačným okienkam hlavných "hrdinov" (a aj ich rozmery sa s pribúdajúcimi minútami zmenšovali).. Herecké výkony komentovať ťažko, pretože ako Downey tak i Law si svoje odohrali dôstojne, no ostatné postavy akýkoľvek priestor na "vyhratie" postrádali (priemerná McAdams tak aj po tomto snímku ostane iba priemernou).. Hudba- so mnou je to tak, že keď ja vo filme vnímam zvuk viac ako obraz, už je zle. Tu som ju vnímala, pretože po britkejších dialógoch (uznávam, že svoje robil aj môj druhý najmilovanejší hlas filmového sveta) bola hudba tým najlepším prvkom filmu (a to ani Hans Zimmer tentokrát až tak neoslnil). Navyše, keď dnes niekto dokáže natočiť celú skutočnosť digitálne, tak mi už pomerne vadí, keď sa grafika nezvládne a digitalizované scény bijú do očí (asi nemusím konkretizovať)!! Jednoducho, slabé.. Škoda..