estik97

okres Ostrava

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 26.4.2020  02:40
    Chalífát (TV seriál) (2020)

Jakože halo, tohleto se moc povedlo!! Ovšem pokud máte, promintě mi ten výraz, v hlavě nasráno a jediné co si z toho odnesete je: "No tak tady to máš, to si tady do Evropy chceme jako pustit jo", tak se prosím nedívejte a jdetě se radši zakopat pod zem. Pro mě to je první seriál s takovouhle tematikou, takže neumím posoudit, zda ja něco lepšího. Tudíž ani herce neznám, nikdy jsem je neviděla ani v ničem jiném, ale tady se mi moc líbily jednotlivé výkony. Seriál vytváří perfektní atmosféru a pohraje si s vašimi nervy. Najde se i pár chybiček, ale zatím jsem tolerantní. Pokud bude druhá série, tak už by si ale měli dávat větší pozor :-)

• 13.4.2020  18:51

Nic, nic, nic .. *boom* Uf, jsem zvědavá, kam se tohle ubere.

• 5.11.2019  17:52
    Abstinent (2019)

Josef Trojan se potatil, líbí se mi, jak postavu Adama ztvárňuje a věřím, že o něm ještě v budoucnu uslyšíme. Celkově jsem od filmu čekala asi trochu víc, místy na mě působí příběh trochu neprovázaně a některé scény mi přijdou nedotažené, střihnuté moc brzy. Jak tady komentuje Matty, mě se naopak podkreslení Čajkovským a Mozartem líbí velmi a beru to jako originální nápad. Jediná věc, která ve mě zůstala, jsou stovky otázek na průběh takovéto léčby, které bych položila Petru Harazinovi.. věřím, že pro všechny abstinenty to musí být mnohem intenzivnější podívaná. Určitě doporučuji zhlédnutí, ať si v tom najde každý kousek sebe nebo svého okolí ;-)

• 27.9.2019  13:24

už pár dílů (sezón?) mi Maggie strašně leze na nervy.. s její postavou si neumím potykat. A tenhle díl je pro ní jenom další hřebíček do rakve :-D jinak díl takový průměrný, na můj vkus to všechno moc utíkalo, velmi rychle a jednoduše si vyřešili, co potřebovali. Prozatím bez hodnocení, až budu mít s čím porovnat, tak pak možná doplním.

• 28.12.2019  20:44
    Klaus (2019)

Velmi pěkná pohádka spíše možná pro větší děti, ale vydržela u toho i má sestra (3 roky). Je to krásně poučné, vtipné a místy i "strašidelné". Od všeho něco a v té pravé míře :-) vřele doporučuji!

• 25.11.2019  21:38

Čarokrásná pohádka, která lahodí oku. Dle mého názoru se animace vydařily a jsou opravdu potěšením pro lidský zrak. Příběh milý, ale lehký na odhalení. Nebýt Olafovy postavy, asi je to trochu i nuda, ale vše do sebe zapadlo a tak je tady fajn pokračování :-)

• 3.8.2019  23:03
    Lví král (2019)

Pro mě je to někde mezi 3 a 4 hvězdičkami.. první třetinu filmu mi připadalo, že se dívám na dokument od National Geographic, kde si pěkné hopsají antilopky a další zvířátka.. pak už se to zlepšilo, když si zvířátka začali tancovat. Párkrát jsem se i od srdce zasmála a film uměl vytvořit i husí kůži. Úplně na větvi z toho ale nejsem, čekala jsem nejspíš trochu víc :-) ale určitě stojí za zhlédnutí a pro děti si myslím ideálka :-)

• 1.5.2019  01:05

líbí se mi tempo, jakým se seriál nastartoval :)

• 8.5.2019  14:40

v minulém díle jsem chválila tempo, jakým je série rozjetá. Tenhle díl to pro mě ale úplně zabil. Žádné napětí, žádný děj, celkem nuda... škoda!

• 29.1.2020  22:04
    Na nože (2019)

Ze startu se mi to strašně táhlo, ale pak už to bylo v pohodě. Myslím si, že zahradníka museli vědět všichni od začátku, protože to bylo až moc okaté, ale i tak mi to vlastně nevadilo. Pár věcí předvídatelných, ale jinak fajn podívaná :-) až teda na ten Craigův přízvuk, z toho jsem neskutečně rostla.. :-D

• 5.8.2019  18:19

finále za mě mezi 4-5 hvězdičkama, nakonec jsem se přiklonila k plnému počtu, protože si to seriál za celou jejich práci zaslouží. Pro mě finále uspokojivé v některých věcech i překvapivé. Děkuji za vše <3 Ještě dodatek a trochu spoiler(!): jsem ráda, že už se více nerozmmazávala kauza MeToo!

• 31.7.2019  10:24

díl nebyl tak nabušený jako předchozí, takže jsem chtěla dát čtyři hvězdičky.. další hvězdu pro mě srazilo #MeToo. Jsem velmi zvědavá, jak s tím chcu pokračovat.

• 30.8.2019  20:55

Opravdu oddechová romantická trochu komedie, ale bohužel i velmi hloupoučká. Nejvíc tedy hlavní hrdinka, po většinu filmu bych jí dala pánvičkou o hlavu. Adam Demos je ovšem kusanec, takže tohle to trochu zachraňovalo.

• 3.7.2019  22:38
    Podfukářky (2019)

velmi jednoduchá příjemná komedie... tak akorát na oddechový večer, kdy se chce člověk trochu zasmát a upustit páru :)

• 22.7.2019  19:27

zatím to korunuje průběh třetí série. do konce už zbývá málo, tak doufám, že s tím něco udělají

• 16.8.2019  21:22

Jako na horské dráze, ale aspoň si opravdu úctyhodný díl nechali na závěr! Velmi podařená hodinka, konečně do toho dostali zase šťávu, napětí, naději. Mám tam trochu výhrady k počtu dětí, protože mi přišlo, že v každém záběru jich je mnohem víc a víc, později jich zase bylo málo atp., ale jinak za mě top :) co mě trošku mrzí u třetí série je vytracení postavy Nicka, ale tak kdo ví, co se ještě bude dít, že jo :)

• 9.6.2019  10:51

what the hell happened? je to jako bych se dívala na úplně jiný seriál než první dvě série. ugh, jestli to tak půjde i dál, nevim nevim no....

• 13.7.2019  19:15

díl je dobrý jenom díky části s Lýdii... jinak je to nuda, výraz a pocity June jsou pořád stejné, žádná změna, žádný progres. mám hodně smíšené pocity z této série :/

• 16.8.2019  20:14

Fakt jak na horské dráze.. ve výsledku se tam nic nestalo, strašně se to táhlo. Záběr na June pořád stejný,,

• 17.1.2019  22:18
    Skleněný (2019)

Eh.. na obsazení člověk nemůže říct ani popel, všichni to tam hrajou dobře, obzvlášť Patricia od McAvoye je kouzelná. Ale celkově mě film neuspokojil. Je to takové nemastné, neslané.. vadí mi některé zarážející věci v léčebně.. jakože má to dobře vymyšlené, ale v něčem pochybil, tudíž to pro mě ztrácí hodnotu.. Za zhlédnutí to asi stojí, ale že bych z toho byla úplně nadšená se říci nedá.. škoda!

• 27.11.2019  12:36

Spousta lidí to označuje jako nové Love Actually, pro mě to absolutně není nic podobného. Očekávání jsem měla málo, ale bohužel to dopadlo ještě hůř než jsem čekala.. Spíše taková slaďárna pro teenagery, nemá to moc charakteru, vyloženě oddychovka u které děláte spoustu dalších věcí.. škoda, těšila jsem se na Kiernan a vlastně z toho moc nebylo..

• 19.5.2019  22:54

Děkuji za krásné roky. Rozlučka jak se patří!

• 22.5.2019  20:01

Maskéři se opravdu vyřádili, tleskám! Vykreslení doby Sovětského svazu a doby KGB je na facku, ale velmi dobře zobrazené...

• 14.5.2019  15:00

rozmýšlím co napsat, je to obrovská síla.. chce se mi brečet, křičet, házet věcmi a zároveň aplaudovat tvůrci tohoto díla.

• 6.6.2019  23:21

Nejlepší zakončení seriálu/mini série jaké jsem zatím zažila. Nemůžu tomu vytknout nic. Běžte a koukněte se sami, nechci tady spoilerovat. Tohle je prostě velmi vydařené dílo.

• 9.5.2019  18:25

Příjemné, vtipné, super obsazení a stopáž tak akorát :-) fajn film, který určitě doporučuju!

• 3.1.2019  22:18

Práce kameramana je krásná. To jak si hraje s každým záběrem, jak se mazlí se světlem. Timothée má obrovský talent a už po několikáté mě nezklamal. Steve Carell v této roli obstál velmi velmi dobře. V celku to pak vytváří příjemný film, ke kterému se určitě budu vracet :-)

• 4.11.2018  20:58

Pět hvězd. Protože to bylo nabité. Emočně, hudebně, herecky. Pět hvězd protože Rami Malek. Pět hvězd protože Queen. Finále absolutně bez komentáře. Snažíš se, ať tě to nesemele, ale nedokážeš to udržet. Film, který se rozhodně musí vidět na plátně. Jsem ráda, že i já jsem se toho mohla účastnit.

• 9.11.2018  00:29

Po velmi velmi dlouhé době pořádný správně "Grey's Anatomy" díl. <3

• 19.3.2018  21:50

Filmy by to nebyl špatný, kdyby to totálně nepokazili scénou s vykolejením vlaku. Tím to pro mě neskutečně kleslo a zkazilo celý dojem.

<< předchozí 1 2 3