estik97

okres Ostrava

3 body

1 2 3 následující >>
    • 2.4.2018  02:06

Neřadím se mezi fanoušky fantasy žánru, ale v tomhle filmu si každý najde to své. Ať už je to romantická, dobrodružná či neustálá komediální část. Pokud se někomu tento snnímek nelíbí, musí však ocenit nejlepší scénu s Robertem de Nirem. Můžu ji vidět tisíckrát a pořád se budu válet smíchy. Za mě plných 100% :-)

• 21.3.2018  22:03
    Ma Ma (2015)

Zpívající gynekolog? Jedině když vypadá jako Asier Etxeandia! Zprvu mě průběh filmu trochu překvapil, kdyby to bylo od Almodóvara, asi by mi to přišlo normální, ale jelikož neznám tvorbu Julia Medema, tak jsem si říkala, co to sakra.. ve finále se mi ale film moc líbil a doporučuju zhlédnutí :-)

• 21.3.2018  12:44
    Noční hra (2018)

Po dlouhé době super komedie, ve které dojde k tolika zvratům, které vůbec nečekáte. Bála jsem se, že trailer odhalil všechny vtipy, ale bavila jsem se od začátku do konce. Doporučuju!

• 21.3.2018  12:38
    Mimi šéf (2017)

Pro mě, jako milovníka animovaných filmů, je to dost zklamání. Viděno 2x a to pouze pro připomenutí, i tak jsem se utvrdila v tom, že se tahle věc nepovedla. Pár scén vtipných, ale zbytek se táhl. Viděno v AJ i s dabingem.

• 21.3.2018  08:59

Oproti první části je tohle zcela jiné kafe. Návrat napětí a překvapení je zpátky, do toho opravdu nejdrsnější zpracování ze všech dílů. Je to o trošku slabší než druhý díl, takže pouze 4*, ale na poslední díl je to zatraceně kvalitní! Bavila jsem se královsky, naposledy zmíním úžasné herecké výkony a perfektní hudební doporvod!

• 21.3.2018  08:50

Nejslabší ze všech dílů Hunger Games, né že bych se úplně nudila, ale zkrátka to není tak dobře zpracováno jako předchozí dva díly. Jediné co zůstává jsou dobré herecké výkony a úžasná hudba.

• 21.3.2018  08:48
    Hunger Games (2012)

Nemůžu zhodnotit z pohledu podobnosti s knížkou. Podle mě úžasně zpracované, člověk je napjatý a překvapený, jak Hunger Games probíhají. Pro mě skvělé obsazení v čele s Jennifer Lawrence a úžasným Woody Harrelsonem. Kostýmy/masky boží, hudba bez komentáře - perfektní!

• 21.3.2018  08:44

Za mě osobně asi nejlepší díl z Hunger Games (opět nečetla jsem knihy!). V druhém díle už víme, jak takové Hladové hry vypadají, tudíž nejsme z průběhu překvapení, ale Hry byly posunuty na vyšší level. Film jsem si užila, vyvrcholilo to perfektními soundtracky u titulků!

• 19.3.2018  21:50

Filmy by to nebyl špatný, kdyby to totálně nepokazili scénou s vykolejením vlaku. Tím to pro mě neskutečně kleslo a zkazilo celý dojem.

• 19.3.2018  21:39

Komentář zcela upraven: Jelikož mám velmi ráda Jennifer Lawrence, chtěla jsem se na volavku podívat znovu. Po prvním zhlédnutí jsem dala dvě hvězdičky a z filmu jsme měla špatný dojem. Po dnešním opakování mám na film zcela odlišný názor. Pochopila jsem děj více, spojily s emi věci, které mi chyběly předtím. Chválím scény, kde masakrujou lidi, hudba super, ústřední herci skvělí. Určitě se budu k filmu ještě vracet.

• 19.3.2018  08:04
    Coco (2017)

Pohádka, která by měla vzít každého za srdce. Motiv svátku "el Día de los Muertos", které bylo úžasně zpracováno - od vysvětlení základních informací o tomto svátku, po úžasné detaily ve filmu. Barevnost, šmrnc a spousta kvítků cempasuchil. Pohádku jsem viděla v AJ verzi, ale také s dabingem. Osobně se přikláním k dabingu, klučina má úžasný hlas, který vyniká v písničkách. Tvůrci si s tím krásně pohráli a dle mého názoru si to určitě zasloužilo Academy award!

1 2 3 následující >>