Odstřelovač (2007)

Nooo abych řekla pravdu, tak mám dosti smíšené pocity. V jedné cvhíli je to skvělé, má to dobré tempo, je to záživné. Pak se to někde vytratí a je to zvláštní. Určitě je to film na pohodový den, ale žádný větší zázrak se nekoná. Takových 65% bych tomu dala.

Seal Team 6 (2017) (seriál)

Kazda serie jsou diametralne odlisne. Prvni odsejpala rychle, vsechno to melo nejakou hlavu a patu, melo to drajv, melo to stavu. Zacatek druhe serie strasny, prvni 4 dily jsem se hodne trapila, od pateho se to konecne zacne rozjizdet a da se na to zase koukat. Urcite se oplati se tim prokousat na finale. Ale asi jsem rada, ze zatim nenatocili dalsi pokracovani, nejak si to ani nedokazu moc predstavit. Prvni serie urcite za ctyri hvezdicky, druha serie nekde mezi tremi a ctyrmi, za ten zacatek.

Chalífát (2020) (seriál)

Jakože halo, tohleto se moc povedlo!! Ovšem pokud máte, promintě mi ten výraz, v hlavě nasráno a jediné co si z toho odnesete je: "No tak tady to máš, to si tady do Evropy chceme jako pustit jo", tak se prosím nedívejte a jdetě se radši zakopat pod zem. Pro mě to je první seriál s takovouhle tematikou, takže neumím posoudit, zda ja něco lepšího. Tudíž ani herce neznám, nikdy jsem je neviděla ani v ničem jiném, ale tady se mi moc líbily jednotlivé výkony. Seriál vytváří perfektní atmosféru a pohraje si s vašimi nervy. Najde se i pár chybiček, ale zatím jsem tolerantní. Pokud bude druhá série, tak už by si ale měli dávat větší pozor :-)

Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers (2015) (pořad)

Černý, drsný humor mám ráda, ale stejně tak mám ráda, když se k pointě komik dopracuje a vy ji nevidíte už od začátku. V tomhle speciálu se to povedlo pouze párkrát, což mi na hodinový speciál nestačí. Vtipy to jsou dobré, to každopádně, ale chybí mi utvoření celku.

Mečiar (2017)

Je to někde mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale dávám tři, protože na čtyři mi tam asi něco chybí. Chybí tomu všemu nějaké spojení, něco, co mi u toho vyrazí dech a odliší se to od ostatních dokumentů.. ale líbí se mi práce s kamerou :)

Na nože (2019)

Ze startu se mi to strašně táhlo, ale pak už to bylo v pohodě. Myslím si, že zahradníka museli vědět všichni od začátku, protože to bylo až moc okaté, ale i tak mi to vlastně nevadilo. Pár věcí předvídatelných, ale jinak fajn podívaná :-) až teda na ten Craigův přízvuk, z toho jsem neskutečně rostla.. :-D

Klaus (2019)

Velmi pěkná pohádka spíše možná pro větší děti, ale vydržela u toho i má sestra (3 roky). Je to krásně poučné, vtipné a místy i "strašidelné". Od všeho něco a v té pravé míře :-) vřele doporučuji!

Hoří, má panenko (1967)

Geniálni Forman! Hasiči, kteří říkají, že to takhle není, lžou.. ;-)

Sněží, sněží... (2019)

Spousta lidí to označuje jako nové Love Actually, pro mě to absolutně není nic podobného. Očekávání jsem měla málo, ale bohužel to dopadlo ještě hůř než jsem čekala.. Spíše taková slaďárna pro teenagery, nemá to moc charakteru, vyloženě oddychovka u které děláte spoustu dalších věcí.. škoda, těšila jsem se na Kiernan a vlastně z toho moc nebylo..