Blbý a blbější (1994)

Opravdu "dumb", avšak svůj účel to plní, je zde celá škála opravdu vtipných situací kde se dva blbci předhání o vetší demenci. Působí to usměvavě (sice ta "krimi" zápletka rýsující se ke konci byla dosti chabá a nebavila)... já se bavila a o to mi šlo ;) _ 71%

Shutter (2004)

Mrazivé a díky gurmánskému finálnímu twistu i velice děsivé! Při zpětných myšlenkách naskakuje husí kůže...až na pár formalit se jedná o dosti vydařený počin... sice si asiati vystačí se zaběhlími, klasickými, lekacími klišé, ale "damm it", téměř vždy jim to vyjde a já nadskakuji z postele ;) oprava: má drahá princezna mě upozornila na to, že kromě nadskakování jsem jí při lekacích momentech velice bolestivě svíral (mačkal, drtil, rval) její dokonalá prsíčka, tkž horor opravdu splnil svůj účel...btw: (pro skeptické uživatele) - žádný strach, její prsa to přežili v celku a už se těší na další hororovou mačkanici :D

Jackass 3.5 (2011)

Vzpomínka na kulodrť aneb střih momentů bolavých genitálií po srážce s míčem ve zajímavě promyšlené dráze letu mě vždy rozesměje xD

Rychle a zběsile 5 (2011)

"fast five" přešlo z přehlídky závodních aut na akční, krimi jízdu. Je to ostré, našlapané, nebojácné, drsňácké, nabušené ...prostě extrémně "cool" ve všech ohledech, avšak ... je zapotřebí nezaobírat se logikou a rozumem, nýbrž posadit se do křesla (možná i připoutat) s krabicí popcoru a užít si pekelnou jízdu. něco málo k nedostatků,: Příběh je tuctový, až usměvavý (Diesel, Walker a Superman se narodili na planetě Krypton a na zemi si pouze dělají srandu z našich pozemských zákonů...snad v dalším pokračování zjistíme, že Dom má ve skříni červený létající plášť). Pocit nudy nastával vždy, když zrovna hrdinové něco nedevastovali či nekradli, protože jak přišlo k stupudním (rádoby emotivním) dialogům uvnitř "gengu", vůbec to nefungovalo. Žádná chemie, cit...přehlídka plastových figurín s vycpaným hrudníkem. Jediné co mě vždy rozesmálo, byl pohled na D. Johnsona (pohled na jeho držení těla, chůzi, mimiku i vždy spocenou tvář xD )

Neuvěřitelný život rockera Coxe (2007)

Filmová blbinka, která chce jen pobavit a také pobaví. Na parodii slušná porce "kvalitní" zábavy. I přes pár hluchých míst si snímek drží stravitelnou koukatelnost a dokáži diváka solidně zaskočit zajímavým a vkusným vtipem. Útočných narážek na slavné hudebníky je tu požehnaně a sexu, drog a rock&rollu také. Experimentující bubeník, který "nerad" tahá své známé do světa drog, hudebník, jenž za vším hledá dobrý námět na píseň a duch mrtvého bratra, co dodává zpěvákovi kuráž (pokuď ovšem neúčinkuje po králi rock'n'rollu =) ...bavil jsem se

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Výborné mozaické drama, skvělá kamera, brilantní propojení příběhů a velice zajímavé nahlédnutí do krutého světa drog. Co jsem očekával, to jsem dostal (o nic míň, o nic víc).

Detroit Rock City (1999)

KISS!!!! Je to taková energetická jízda, plná dobrých fórků a skvělé hudby.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Satan junior je dosti provokativní a úderná komedie s oplzlím a nemorálním humorem (nemysleno záporně). Pod hromadou nevkusných, suchých a nevydařených fórků se najde pár trefných a velice zábavných, které rozdráždí bránici. Sandler očividně ovládá role retardních blbečků a lopatou by ho měli po hlavě práskat jak je den dlouhý, avšak trochu se stopáží strácel na kouzle. Komedie se kromě svého poněkud zajímavého tématu neliší od tisícovky dalších, ale za Hitlera (vyhulený "666" metalisty) a hlavně za Ozzyho a jeho legendární číslo v praxi musím zvednout hodnocení o stupínek. BTW: kéž by všichni ďáblové v pekle poslouchali heavy metal=)

Proč? (1987)

Vkusně natočené, šokující a bohužel pořád se dějící fanouškovské vandalství. Ta myšlenka zdělit divákovi všechny podměty včetně zaujatých i nezaujatých rozhovorů a nechat rozhodnutí o pravosti "viny" na něm, se mi moc líbila

Pupendo (2003)

Velice povedený snímek, avšak dobu, v které se příběh odehrávám, já spával pod hříbkama. Takže nějaké vystihnutí dobovým mravů a chování posuzovat nemohu, přesto mě Hřebejkův film nadchl a občas vkusně otevřel bránici. Hodnocení: 7/10.