• Fantasy
  • Pohádka

Karate Kid 2 (1986)

Máme tady pošuka co touží po pomstě, i když si jeho otec přál přátelství, pak mistra bojových umění, a nakonec mladého učně. Je tu opět láska, ale také jeden namyšlený hňup, co by měl dostat za vyučenou. Film opět nic víc nenabízí. Jen že se vše odehrává tentokrát jinde. Kdo si zachová chladnou hlavu, a kdo opět vytočí své otáčky? Příběh dobrý. Scény nic moc. Hudba téměř žádná. Drama jen chvíli. Poznámka: Konec však všechno otočí jinak. Poznámka: Závěrečná scéna je docela dobrá. (Hodnocení ale nemění.) Hvězdiček 2

Evoluce (2001)

Zábavná komedie, o téměř konci naší civilizace. 😄 Řešení problému na konci, je šílené. 😄 To si tak jednou přistane na naší planetě meteorit, a začnou se dít věci. Herecké výkony super. Příběh super. Soundtrack 👍. Efekty dobré. Humor zde nechybí. 😄 Doporučuji. Hvězdiček 4

Kobra 11 - Mimo službu (2019) (epizoda)

Šéfová je kráva. 👎 Jindy by to bylo úplně jinak. Takže by už měla vypadnout.

Karate Kid (1984)

Film zaujal úžasným soundtrackem, a zajímavým pohledem na trénink. Jinak ale nic nenabízí. Pokud tedy nebudu brát tu hezkou slečnu, není se moc na co těšit. Zápasy jsou vyloženě trapné, a hrozně nahrané. Soundtrack TOP. 👍 Herecké výkony, dobré jen hlavní učitel. Ostatní nic moc. Příběh je částečně o pomstě, a částečně a získání respektu. Poznámka: Vlastně jen díky té slečně, se na to lze znovu podívat. 👀 Hvězdiček 2

Ježíš Nazaretský (1977) (TV film)

Příběh sám je dobře všem po celém světě znám. Herecké výkony výborné. Herec Ježíše Krista to zahrál opravdu děsivě upřímně. 👍 Hudba je skvělá. Poznámka: Příběhy a promluvy Ježíše Krista k lidu, jsou ohromné. A mají velkou sílu. Je zde i několik zázraků, které pomáhají průběhu dál se šířit. Poznámka: Čtvrtá část je asi nejděsivější. Také tam se každý rozhodne, zda uvěří či nikoli. Poznámka: Film je velmi dlouhý, a přesto v něm mnohé chybí. Někdy si říkám, zda by bylo možné tento fantastický příběh o Ježíši Kristu, vytvořit jako seriál. V této době by to ale současná politika neschválila. Sledováno s českým dabingem (České televize). Doporučuji všem. Hvězdiček 5

Matrix Resurrections (2021)

Není to jako předchozí filmy o Matrixu. Herecké výkony nic moc. Hudba, soundtrack. (Docela známí). Efekty všichni známe, nic nového. Příběh je šíleně komplikovaný, a bude mít ještě určitě pokračování. Konec je otevřený. Poznámka: Mě to že začátku přišlo spíše jako dokument o Matrixu, než film. Je to spíše pro děti. Samé výbuchy, a nic z toho. Není v tom napětí, co již známe z předchozích dílů. Jestli se něco začne dít, tak až tak od 40 minuty a více. Mě osobně film nezaujal, a myslím že jsem ho viděl naposledy. Poznámka: Někteří herci mi nebyli sympatičtí. 👎 Sledováno v původním znění s českými titulky. Hvězdiček 2

Muž z Hongkongu (1965)

Pan i sluha jsou na hlavu, a to je teprve jízda. Scény zde jsou vážně geniální. 😄 Hlavní hrdina si zde opravdu zažil. Chtít se zabít a najmout vrahy, to byl nápad. 😄 A co teprve to pak zrušit. 😄 Myslím že za tu dobu zažil více adrenalinu, než za celý svůj život. Herecké výkony dobré. Hudba dobrá. Herecké obsazení super. Český dabing vás nejprve zklame, ale pak si rychle zvyknete. Některé scény nehrál ani James Bond. 😄 Poznámka: Ta válečná zóna je TOP! 😄 Film je vážně složitý na situace. Poznámka: Ty pojišťováci jsou TOP. 😄 Poznámka: Vrah na objednávku je také super. Poznámka: Film se zdá být strašně dlouhý. Doporučuji. Hvězdiček 5

Evangelium podle Matouše (1993) (TV film)

Pokud toto nepřijmete, nemůžete to ani pochopit. Podle mě by film měl člověk sledovat sám, a sám jej také pochopit. Pozorně poslouchejte vše, co uslyšíte. Slovo od slova, tak je psáno v knize Svaté (Bible). Budete svědky zázraků, i hrůzných příběhů. Asi nejkrásnější a nejlepší nápad, jak tento příběh přivést k lidu. 👍 Velmi sympatický herec (Ježíš Nazaretský). 👍 Epická hudba. Kostýmy dobré. Stále sledování verše z Bible na obrazovce, podle čísla v Bibli. 👍 Film má především upoutat pozornost, a to se povedlo. Herecké výkony velmi dobré. Hudba je velmi epická. Hudba super. Poznámka: Film je rozdělený na dvě části, a má tedy přes čtyři hodiny délky. Doporučuji. Hvězdiček 5

Všechno nejlepší, pane Beane! (2021) (TV film)

Úžasný dokument, o ještě úžasnější postavě. Mr. Bean je prostě jedinečný a dokonalý. A tohle vás vrátí o 30 let zpět! Podíváte se zde na některé scénky, a jak se točily. Muselo být těžké s ním být v jedné místnosti, a tvářit se normálně. Rowan Atkinson prostě umí to, co nikdo jiný. Poznámka: Velmi upřímné hodnocení jeho přátel. 👍 Poznámka: Nezůstane jen u seriálu. Doporučuji. Proč by ne. 😄 Hvězdiček 5

Časové pásmo bylo změněno