• Fantasy
  • Pohádka

K zemi hleď! (2021)

K zemi hleď Vědci vs blbci. 😄 Na Zemi se řítí zkáza. Máme šest měsíců na vyřešení. Ale co, počkáme. 😂 Konec světa už nikoho neohromí. To už tu bylo. 😄 Poznámka: Mě to připomíná film Jurský svět, a hlášku. "Dinosaurem už dnes nikoho nezaujmete." 😄 No, evidentně je času dost. Příběh dobrý, ale nikoho to nezajímá. Herecké výkony slabé, ale nikoho to nezajímá. Prezidentka USA je trhlá Playboy mate. 😄 V životě by mě nenapadlo, že to lidi budou pomalu oslavovat. 😄 Musím říct, že je to děsně napínavé. A to do úplného konce. 🤨👀 Poznámka: Docela jsem se zasmál. Někdy i tomu, jak to může být absurdní. Hvězdiček 3

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Mohl to být vážně dobrý film. Herecké výkony 50:50. Soundtrack všichni známe. Příběh slušně propojí všechny starší filmy, mimo toho z roku 2016. 👍 Herecké obsazení nic moc. Herci nejsou sympatický. Místo toho je tu románek, a pár divných lidí. Děti si jen tak jezdí bez řidičáku po městě. Konec je dojemný. Za mně děsná nuda. Není to ani vtipné, ani nic. Tak tohle byla děsná blbost. Konec se dal čekat. Poznámka: Zajímalo by mě, kam se poděli všichni občané. Poznámka: Pravděpodobně je to restart celé ságy. Hvězdiček 1

Hotel Transylvánie: Transformánie (2022)

Poznámka: Chtěl jsem dát plný počet hvězdiček. Nakonec hodnocení snižuji. To je zase animovaná ptákovina. 😄 Prakticky se pořád něco děje, ale co, to by nikoho nenapadlo. Tohle musel vymýšlet naprostý blázen. 😄 Humor zde vede na plné čáře. Výhoda animací. Tohle by natočit nikdy nešlo. Prostorový zvuk 5.1 je velmi dobrý. Český dabing je dobrý. Hvězdiček 4

Mlčení šunek (1994)

Ten český dabing je TOP! Tyhle hlášky nezestárnou. 😄 Herecké výkony super. Příběh je vážně trhlej. Hudba, soundtrack dobrý. Kostýmy super. Scény dobré. Herecké obsazení super. Dialogy TOP. 😄 Poznámka: Občas jsem se málem neudržel, a spadl smíchy. 😄 Doporučuji. Hvězdiček 4

Není čas zemřít (2021)

Neuběhlo ani 10 minut, a už jsme zase v posteli. Takhle by asi tento film neměl začínat. Start filmu není špatný, a autíčko Jamese Bonda se opět vytáhlo. Boj o to, kdo ovládne nejděsivější zbraň světa. 007 je už jen číslo, a může ho nosit už asi každý. James Bond zde dostane dárek, a to v podobě... Nechte se překvapit. Akce je tu dost. Herecké výkony velmi dobré. Nová postava 007, měla být trefou do černého? Ale kdepak, ve filmu nemá ani místo, ani herecký prostor. Poznámka: Závěr filmu je dojemný a děsivý zároveň. Poznámka: Hraček tu James Bond moc nemá. Je to konec Jamese Bonda? Hvězdiček 4

Kobra 11 - Ten nový (2020) (epizoda)

Tak teď to už připomíná klasické americké seriály, s kriminálním tématem. 👎 Už jenom chybí, svatba, rozvod, problémy doma, nevěra, romantická večeře... 👎 Kobra 11 se dostala až na dno. Simírovi odešel další parťák, a tak nastoupí poprvé žena. (Vůbec bych se nedivil, že o tom rozhodla dnešní doba.) Jsou tu hluchá místa, která jen celý díl brzdí. Akční tu není asi téměř nic. Původní znělku Kobry 11, už asi nikdy neuslyšíme. Nový členové týmu jsou naprosto nesympatičtí. Poznámka: Divím se, že tam ještě (herec) Simíra zůstává. Ne ale na dlouho. Víme všichni.

Kobra 11 - Dědictví (2) (2019) (epizoda)

Tohle by asi nikoho před 12. sérií nenapadlo. Kobra 11 je definitivně pryč. Důvod: Honičky, pryč / Hudba, pryč / Akční scény, pryč. Začíná to připomínat seriál Ulice. 👎👎👎 Pořád se jen řeší rodinné 3,14čoviny. 👎 Zlatá éra Kobry 11 je pryč. KONEC!

Kobra 11 - Dědictví (1) (2019) (epizoda)

Ptákovina. Šéfová by to měla už zabalit. 👎 Nikde nic zajímavého, jen se všichni hádají, a někdo pořád někde řve. 👎 Hudba žádná.