• Fantasy
  • Pohádka

O kolečko víc (1999)

Nejtěžší úkol který můžete dostat je, když máte přivést jednoho vojáka z války je svému otci, jako slib jeho poslední vůle. 😄 Herecké výkony hlavních postav jsou skvělé, ale v klášteře jsou další dva. 😄 Scény: parkování, klášter, ladič piána, psychiatrie, letiště, a další jsou TOP. 😄 Poznámka: Film už někde není k dispozici s českým dabingem. Takže jsem improvizoval, a nahrál jej z VHS kazety (HBO TVRip). Doporučuji, i když asi bude oříšek film sehnat. Hvězdiček 4

Tři životy (2007) (TV film)

Pravým hrdinou je ten, co nemyslí na sebe, a obětuje i to nejcennější. Vše se zde točí kolem smrti, a kouzelného předmětu. Hlavní herečka e krásná, ale umí zahrát i pěknou mrchu. Herecké výkony ujdou. Hudba zvláštní. Příběh je o lásce. Poznámka: Scéna s bleskem je blbost. Hvězdiček 2

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Na začátku je to vážné a drama. Pak se to ale promění v napínavý film, plný humoru. Parádní herecké výkony. 😄 Nový Zorro + šavle + kůň Tornado + mladá slečna = průšvih² 😂 Starý Zorro jako učitel, super. Příběh je dobrý. Hudba zaujme. Kostýmy TOP. 👍 Problémy, kam se podíváte, bude mít hlavně nový Zorro. Poznámka: Kůň Tornado, dělá jen samé naschvály. 😄 Super scény: Zpovědnice, šerm ve stáji, Poznámka: Zorro zde objevil první snowboard. Poznámka: Šermířské scény jsou zde skvělé, a když dojde šavle, jsou tu ještě pěsti. 😄 Doporučuji Hvězdiček 4

Šíleně smutná princezna (1968)

Nezapomenutelná pohádka, plná krásných známých českých písniček. Herecké obsazení, herecké výkony, hudba. TOP. Pohádku patří mezi české pohádkové klenoty, právem! Příběh je vtipný, a určitě se i něco podobného stalo. Pohádka je plná humoru, a také písniček. Helena Vondráčková, Václav Neckář. Dobrá volba, dát je dohromady. Hláška: Princezna "Když já si ho nemůžu vzít!" Král "Proč?" Princezna "Vždyť je menší než já." Král "Narovnej se!" TOP 👍 Doporučuji. Hvězdiček 5

Sůl nad zlato (1982)

Tuhle pohádku mám rád. Namyšlený král, dvě chamtivé dcery, a dva nápadníci chtivý boje. A jedna síla, ze všech sil nejmocnější. Krásné kostýmy, dobré herecké výkony, úžasný příběh. Fantastická hudba. Dobré triky. Úvodní melodie 👍. Varhany vás doprovází téměř všude. 👍 Poznámka: Ne všechno je tu povedené, ale mě se to líbí, tak jak to je. Poznámka: Z filmu si každý může vzít ponaučení. Že zlato a šperky (peníze), neznamenají nic, pokud nemůžete žít. (Sůl nad zlato, to dokonale vystihuje.) Těžkou zkouškou si prošli lidé z království. Doporučuji. Hvězdiček 5

Kobra 11 - Strážci z Engonie (2019) (epizoda)

Vraťte se do těch dob minulých, ale trošku jinak. Ve stylu Kobry 11. Poznámka: Opět něco, co tu ještě nebylo. 👍😄 Co nám to jen připomíná. Rok 2020, 2021. Konec dobrý, všechno dobré. P.s. Svět zachráněn.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Zde jsou nejlepší herecké výkony u čarodějnice a její dcery. 😄 Atmosféra je temná, a pohádka rychle uteče. Hudba není špatná. Kostýmy TOP. Triky super. Poznámka: Pohádka může menší děti i vyděsit. Vše ale nakonec dobře dopadne. Poznámka: V pohádce jsou krásné záběry na různá místa. Doporučuji. Hvězdiček 4

Hříšný tanec (1987)

Krásné tance, krásný příběh, a skvělé herecké výkony. Soundtrack TOP. Scény jsou super. Kostýmy super. Poznámka: Film je velmi dojemný. Poznámka: Česká televize má hrozný český dabing. Doporučuji. Hvězdiček 5

Kobra 11 - Mezi životem a smrtí (2018) (epizoda)

Tak to tu ještě nebylo. Simír je v kómatu, a i tam stále vyšetřuje. 🤔 Únosce byl pěkný hajzl. Chudák holčička. Tento díl měl silné pouto mezi nebem a zemí.