• Fantasy
  • Pohádka

Kouzelná romance (2007)

Začátek je divný, když koukáte na animovaný příběh, v malém kresleném okně. Pak ale začne hraný film, a obraz se zvětší. Hezká pohádka, v moderním světě. 👍 Já se bavil dobře, takže účel splněn. Princezna sympatická. Princ na hlavu. Veverka se snaží také přispět. Královna je zlá. Láska i zlo, jsou tu ruku v ruce. Ale nechybí tu ani humor. Zkrátka pohádka. Hvězdiček 4

Řachanda (2016)

Je třeba někoho najít, někoho potrestat, a někoho napravit. Je to průměrná pohádka. Ale nakonec jsem se bavil. Některé scény jsou hodně divně sestříhané. Poznámka: Princezny jsem se ze začátku obával. Ale... Hvězdiček 3

Chytrost má děravé šaty (1974) (TV film)

Vladař se dostane mezi obyčejné lidi, a prožije zvláštní chvíle. A protože je na svém panství osamocen, možná najde i to co hledá. A spánek to rozhodně není. Zajímavá pohádka. Hvězdiček 3

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Musím říct, že tohle jsem ještě neviděl. Tak ten zpěv Květulinky byla síla. Hudební doprovod je skvělý. Hudba TOP. 👍 Pohádka o tom, že kdo chce všechno, nedostane nic. Poznámka: Žilková je zde vážně povedená herečka. 😄 Ty kostýmy jsou TOP. 😄 Poznámka: Trošku mi to připomíná naše počasí. 🤔 Hvězdiček 3

1899 - Mlha (2022) (epizoda)

Konečně jsme se dostali dál. Poznámka: Ten seznam nemohl zůstat v celku. Poznámka: Stále žádné napětí není.

1899 - Kluk (2022) (epizoda)

Tak tu máme další část, a opět nic napínavého. Nic nového se zatím neděje, ale máme tu dva teplouše.

1899 - Loď (2022) (epizoda)

Asi tomu nerozumím, ale byla to nuda. Tohle už známe z jiných seriálů. Nic nového se zatím neděje.

Čtyři sluhové a kardinál (1974)

❌Prvních 6 minut se jen připomíná první část. (Tedy film: Čtyři sluhové a čtyři mušketýři.❌ Začátek slabší, ale od druhé poloviny opět super. Hvězdiček 4

Čtyři sluhové a čtyři mušketýři (1974)

Toto se odehrává v časech minulých, ale přesto i zde bude na co koukat. Některé scény jsou dosti podobné, těm z jiných filmů. Mají ale pár vylepšení humorem. Poznámka: Nejvíce se mi líbily scény s pozadím. Hvězdiček 4

Bažanti jedou do Španělska (1972)

Tohle napadne jenom francouze. 😄 Některé scény jsou dobré, jiné o ničem. Pořád se ale něco děje. Poznámka: Jak to dělají, že mají každou holku v okolí. 😄 Poznámka: Jsou to vážně kamarádi, na život a na smrt. Hvězdiček 3