• Fantasy
  • Pohádka

Ať vejde ten pravý (2010)

Nuda a vlastně se moc nestalo. Akce nikde. Příběh je zajímavý, ale vlastně o ničem. Nedoporučuji. Hvězdiček 1

Machři 2 (2013)

Řekl bych, že je to lepší film než první díl. 👍 Komedie to je, člověk se zasměje, a konečná párty je super. Poznámka: Třetí díl by nebyl na škodu. Doporučuji. Hvězdiček 4

Machři (2010)

Dobrá komedie s nostalgickým nádechem a retro. Hlášky a scény dobré. Doporučuji. Hvězdiček 3

Jie wen 4: Wan ťie pchien (2019)

Film má obrovský potenciál ukázat, že jsme si všichni na planetě rovni. IP Man byl tichý člověk s dobrým srdcem. Něco jako drak, kterému se nesmí šlápnout na ocas! Bojová umění jsou zde míchaná do sebe. Poznámka: Herec co zde hraje Bruce Lee, není vůbec špatný. Určitě budou ještě další filmy právě s postavou Bruce Lee. To už ale bude bez velmistra IP Mana. Doporučuji. Hvězdiček 5

Vybíjená (2004)

Bavilo mě to až ke konci. Celý film je o nenávisti a vztazích. Peníze jsou tu také v hlavní roli. Tento druh filmu asi moc nechápu. Poznámka: Dopředu už víte, jak to skončí. Hvězdiček 2

Smrtící epidemie (1995)

Vysoké EGO vysokých mocností, boj s viry, a jedna opice. Celkem nuda. Hvězdiček 2

Muž z Acapulca (1973)

Tento film jsem jako malý nepochopil, a tak bych mu ani nedal vysoké hodnocení. Nic méně je mi už více let, a to má na ledacos vliv Takže tuhle geniální komedii, která vám ze začátku ani nebude dávat smysl prostě doporučuji. Doporučuji. Hvězdiček 5

Kobra 11 - Pekelná jízda na dálnici A4 (1999) (epizoda)

Tenhle díl mě prostě dostal. 😳 Tolik chyb, ale dokonalé po celou dobu. Poznámka: Průjezd městem je dech beroucí. 👍 Poznámka: Cestující ve voze jsou prostě super. Poznámka: Ty hlášky a nápady a šílenosti a další a další šílené akce. No nebudu prozrazovat, musí se to vidět. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 5

S tebou mě baví svět (1982)

Geniální film o úžasném vztahu plném her pro děti a dospělé. 😀 Doporučuji. Hvězdiček 5

Plán hry (2007)

Děsná nuda! Nedoporučuji! 👎 Hvězdiček 1