• Fantasy
  • Pohádka

Šéfové na zabití 2 (2014)

Tak jo, v druhém díle opět Jennifer Aniston ojede všechno, co se jí dostane pod ruku. 😀 Opět je sexy, a opět tu máme tři idioty, co se musí předvést, aby dostali jiného šéfa do kolen. Opět jsou tu super hlášky, a dokonalá Jennifer Aniston. poznámka: Scéna s vlakem je TOP. 🤣 Doporučuji. Hvězdiček 4

Šéfové na zabití (2011)

To bude asi pěkná pr...! 😀 Už podle děje je jasné, že se to asi pěkně zamotá. Poznámka: Jennifer Aniston je opět děsně sexy. Sakra! 😀 To jsou hlášky. 🤣 Akce střídá akci. 😀 Poznámka: Jennifer Aniston je pořád sexy. 😊 Hlášky v honičce jsou TOP. Doporučuji. Hvězdiček 5

Sousedi 2 (2016)

Párty, párty, párty. Soundtrack 👍🙂 Ujeté už na začátku. To bude zase jízda. 😀 Takže party jede v druhém levelu. Pomsta je sladká, jen tentokrát jsou zde hlavně holky. Podobné jedničce. I Herci se musí odvázat. Hvězdiček 2

Sousedi (2014)

Komedie plná šílených nápadů. Ani jednoho by jste nechtěli za souseda. 😀 Soundtrack 👍 Film je nabitý energií. Nevěděl jsem komu fandit. Hvězdiček 2

Vítej doma (2008)

Znovu už to vidět nemusím. EGO vs. EGO, o ničem jiném to není. Hlášky to nezachrání. Vtipné scény jsou tam 3. Nedoporučuji. Hvězdiček 1

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Nemyslím si že by to nebylo zakončené, a také si nemyslím, že by to bylo špatné. Psát zde o výborných efektech a scénách je už dnes asi zbytečné. Herecké výkony dobré. Hlavní hrdinové filmu na obou stranách jsou super. Spojler: Zlo bude zničeno až na samotném konci filmu. Poznámka: Film mě ke konci připomínal jednu scénu z filmu Avengers Endgame. Doporučuji už proto, že se vše vysvětlí. Shlédnuto v kině IMAX 3D, Praha. Hvězdiček 4

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Tak jo, čekal jsem to lepší. Humor? A kde jako. 👎 Spoiler: Akce začne až v Babylonu. Herecké výkony jsou stejné jako u 1. dílu, ale nebýt té blondýnky, asi bych to ani nedokoukal. Nic se tam neděje. Nedoporučuji. Hvězdiček 2

Sám doma 3 (1997)

❌ Je jasné, co má divák udělat. Hned na začátku to přesunout až na místo, kde jsou vtipné scény s pastičkami. ❌ Už to jak film začíná, je jasný problém toho, že to bude něco úplně jiného. Také se úplně změnili herci. 👎 Zasmějete se pouze, až se na scéně objeví zloději i kluk v domě. Všechno ostatní je blbost. Hvězdiček 3

Kim Possible (2019) (TV film) odpad!

Proč, to je otázka kterou si asi každý položí. Za pokus natočit filmový edit 1 hvězdička. Herecké výkony děs. Kim Possible jako herečka dobrá. Efekty dobré, ale k ničemu. Příběh je hloupý. Nedoporučuji. Hvězdiček 0

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

❌ Poznámka: Pokud chcete zažít tu pravou nostalgii, sledujte film s dabingem TV Prima. V novém dabingu je pár zvuků změněných. ❌ Já se směju, já se směju, já se směju. 😀🤣 Klasika má i druhý díl, a tentokrát zlodějům Kevin opravdu naloží ran. Tady už půjde o zdraví. 🤣 Příběh je poněkud jiný a o něco méně zajímavý, ale vše nakopnou právě ty super scény, které jsou opět v domě. Jen ne v Chicagu ale v New Yorku. Poznámka: Házení fotoaparátu a vstup Marva do domu je legendární. Hláška Harry, už jsem až nahoře. 😀👍 Doporučuji. Hvězdiček 5