Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Odmlka 6ti let se podepsala i na charakteru Yuriho. Je to stále ten rvoucí bojovník, ale více s duchovním myšlením. A v tomto případě jde přes kosti, aby se dostal na evropskou ligu. Jenže nechtěně usmrtí bojovníka a jelikož mu vina nedá spát, vydává se pomoci jeho ženě do Ruska, kde je hledaný. Aby jí pomohl, uzavře dohodu 3 soubojů po kterých když vyhraje bude volná a vymazán dluh za muže. Pěkné souboje, tvrdé jak nabroušená břitva, Yuri nic neztratil ze svého umění a konečný fight s mega mocným borcem, byl sice kratší, ale intenzivní. Celkově pěkný střih, kamera, kapánek slabší příběh, ale u tohodle žánru co vymýšlet? 80%

Na férovku, pane učiteli (2017)

Na sprostych slovech se tu nesetrilo a diky tomu se clovek i zasmal. Prvni pulka nic moc, ale pak se to vyostrilo a zacala bejt ta prava vostra americka prdel! Charlie Day roli jak na miru, Ice Kube nic svetobornyho, ale jako zaporak dobry. Finalni souboj dle ocekavani, ale nastesti se nas priposrany ucitel schopil a stal se z nej ke konci i chlap. 60%

Hrdinové ohně (2017)

Esa ze zulove hory byli jedinym tymem v historii sveho statusu. Byl to tym, ktery zachranil spousty zivotu a krajin. Podle skutecne udalosti, kdy cela jednotka, az na jednoho zahynuli. Pusobive, dojemne, tragicke, ze zivota ochrancu a bojovniku s ohnem, bohuzel se spatnym koncem. Skvele herecke obsazeni! 90%

Kazišuci (2018)

Podprumerna komedie, kde me totalne rozesmalo piti piva, bliti v limuzine a dohaneni ve stylu rychle a zbesile s konecnou na strese. Prvni pul hodina o nicem, a v ostanim take slaby, obsazeni hrozny co se decek tyce, John Cena prumer, Leslie Mann dobry! 45%

451 stupňů Fahrenheita (2018) (TV film)

Hodně slabé a nevydařené. Pár scén bylo dobrých, ale s těch by se dal udělat 10 ti minutoví sestřich. Shannon mi byl nesympatický a B.Jordan vše zachraňoval. Konec hodně divný, ale tak už to někdy chodí! 40%

Bunkry pro soudný den (2012) (pořad)

Viděl jsem díl záchrana před katastrofou. Američani holt mají na tyhle věci prachy a hlavne se bojí, protože jim hrozi hurikán s tornádo, jaderne elektrárny včetně zemětřesení a v neposlední řadě útoku teroristu. S toho těží firma zabývající se stavbou bunkru na přání! Asi bych si radši koupil peknej dům a užíval života, než přežíval a cekal až něco takového za X let vypukne. Ale prepeři na to mají jiný názor! 50%

10 konců světa (2016) (seriál)

Po shlédnutí dílu katastrofa pod hladinou, se jedná o pěkně zpracovany dokument o katastrofach a nebezpečí naší zemi, místy i s dobrými efekty. 70%

Rampage Ničitelé (2018)

Rampage jsem prosvihl v kině, ale o to víc si ho následně uzil. Musím říct že první hodina mě bavila a jelo se trochu na vážno, až na pár vtipných a odlehčených momentu. Po scéně, kdy byl Davison postrelen, uz to sklouzlo do gigantických bitev a velkolepých efektu. Zaporaci absolutně o ničem, ale na takovouhle roli koho vybírat ze. Ostatní obsazení super, Dwayne nezklamal, ikdyz tentokrát jako cíťa se svou opici. Efekty suprove, vtipná gesta s Georgem taky, ve finále příjemná akční oddychovka. 70%

Vražda v Orient expresu (2017)

Pro mě byl jediným trefnym Poirotem vždy David Suchet. Očividně jde o remake z roku 1974 s Finneym. Každopádně Branagh roli zvládl na výbornou a jeho vizáž dokonalá! Hvězdné obsazené a ikdyz se jedná o detektivní krimi, tak mi tu prostě něco scházelo. Výraznou akci by moc nikdo nečekal a tak je tu přesně zápletka kolem půl hodiny a poté odhalení stopy a vraha po hodině. Ve zbytku se už řeší a vyslicha jeden pasažér po druhem. Knižní předlohu jsem nečetl, ale film mi přijde povedený, jen mě tolik neoslovil. 65%

Anihilace (2018)

Mlade biolozce Portman se vrátí po roce ztracený muž, který odešel za zeď ekosystémů, kterou se vláda pokouší probadat ve snaze zachránit naší zemi. On jako jediný záhadne přežil, ale jeho chováni je značně odlisne . Začíná další výprava, tentokrát ženské mise, aby pochopili co se stalo a zkusili mimozemskou erupci zastavit. Efekty slušné i mutujici okolí, příběhove slabší a zbytečně nevyužitý potenciál jinak kvalitního scifi. Lepší 3*