• Thriller

Život je krásný (1997)

Tento film je pro mě srdcovka..Roberto Beningi zde naprosto exeluje a ten kontrast mezi láskou a zrůdností fašismu je obrovský. Smích střídá dost často deprese, to když si uvědomíte, v jakém prostředí vlastně Orefice žertuje. Scénář a nápad skvělý, tleskám..

Johanka z Arku (1999)

Jestli nějaká Johanka z Arku byla, a jestli to vůbec byla žena, rozhodně si ji nepředstavuji jako Millu Jovovich, která zde působila spíše jako nějaká uřvaná, hloupá histerka..Bojové scény a vše okolo sice bylo ok, ale herecké obsazení hlavní hrdinky mi bohužel zkazilo skoro celý film..

Nekecej a pádluj! (2004)

Hej, proč tak špatný hodnocení? Já jsem se dost solidně bavil, ty dva buránci mě svými hláškami úplně rozsekali...A ¨přírodní divoženky jakbysmet...Prostě hodina a půl bezstarostné jízdy, navíc to mělo i pointu, že dobří kamarádi a krásná dívka v náručí jsou lepší než hromada peněz pod matrací.

Troja (2004)

Homér by se nejspíš obracel v hrobě, kdyby viděl, co Američani na náměty jeho slavného díla Illias natočili. To, co je na Illiadě krásné, je harmonie mezi bohy a lidmi, bohové sestupují na zem a dávají hrdinům sílu, anebo zpupné jedince trestají. Jejich absence je veliké minus. Jinak jako film není Troja zase tak špatná, nechybí dobré bojové scény stejně jako neméně dobré herecké výkony hlavních hrdinů, nesedí mi zde však nějací herci, Diane Kruger je bezesporu krásná, sem do starověku mi však nezapadla. Stejně jako O. Bloom. Jinak musím pochválit český dabing, jeden z nejlepších jaké jsem kdy slyšel...