Sestra (2018)

Přijde mi to jako dobrý horor, samozřejmě jsou i lepší. Ve filmu bylo několik jumpscare momentů, který mě na sedadle probudily z nudného čekání na nějakou akci a byl jsem spokojen, jak s návazností na předchozí díly, tak s dějem. Za sebe doporučuju. 60%

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Nepřišlo mi to tak zajímavé jako předchozí díly, děj byl chvilkama nudný a některé scény byly opravdu natažené. Musím tedy říct, že je to klasická průměrná komedie, která i pobaví, ale víc bych od tohoto filmu neočekával. 60%

Úžasňákovi 2 (2018)

Do 3/4 filmu to bylo perfektní, konec už tak dobrý nebyl ale stále úžasná podívaná. 80%

Pat a Mat (1979) (seriál)

Jedna z nejlepších „pohádek” pro děti, již od mala jsem u toho umíral smíchy a měl jsem je dokonce jako plyšáky. Nemůžu řict nic jiného, než že to je srdcovka a že by to nemělo nikdy zůstat v zapomnění. 100%

Ant-Man a Wasp (2018)

Musím řict že jsem se v kině i pobavil a děj mi přišel takový jak jsem přesně čekal, ale nevím, jestli by mi přišlo zachraňování ztracené matky důležitější, než záchrana světa před Thanosem. Nebylo tam sice vysvětleno, že by nějaká válka byla ale.... nechci kritizovat. 80%