Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Krimi
  • Komedie
  • Akční
  • Horor

Recenze (346)

plakát

Black Space (2020) (TV seriál) 

Cut the bullshit. Black Space si jde za svým, má tempo olympijskýho sprintera, tak akorát nesympatickýho macha v hlavní roli a nelidsky krásný holky. Nebejt kapičku slabší pointy a toho, jak se mi postavy nehorázně pletly, byl bych spokojenej úplně. Mezi jednookejma policajtama je každopádně Black Space král. 👑

plakát

Mare z Easttownu (2021) (TV seriál) 

Tohle sedlo. Fantasticky civilní Kate Winslet, suverénní Zobel a přesný Inglesbyho pero, který velmi důmyslně kupí atraktivní postavy pro opojný divácký podezřívání. A co může být pro televizní detektivku větší meta.

plakát

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film) 

Dvě hodiny krafání ústřední šestky u jednoho stolu by byl býval mnohem větší (a produkčně vydatně jednoduší) touchdown.

plakát

Kyslík (2021) 

Námět má v sobě snad všechno, co mám rád. Osamělost vesmíru, klaustrofobii, Melanii Laurent. I navzdory špičkovýmu vizuálu se Ajovi ale překvapivě nezadařila jedna důležitá věc. Ani jednou se mi netajil kyslík.

plakát

Greenland: Poslední úkryt (2020) 

Zaměnitelná katastrofická báchorka se standardní vyčpělou berličkou v podobě nemocnýho dítěte. Sympaťák Butler a filmový sucho ale z Greenlandu dělají absolutně pohodovou šestku.

plakát

Big Sky - Pilot (2020) (epizoda) 

Příjemná buranská atmoška, atraktivně pitoreskní postavy a finální twist, kterej jsem upřímně nečekal. Na pilot moc fajn. I když je to teda trochu 'guilty one'.

plakát

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (2021) 

Atmosféra je ze začátku výtečná a Amanda Seyfried vypadá s věkem čím dál líp. Škoda, v jak nesnesitelnou, nabubřelou kravinu se to postupem času celý promění.

plakát

Utajený pasažér (2021) 

Málokterou premisu mám tak moc rád, jako když se pár lidí ve vesmírný lodi bezmocně perou s průšvihem. Budu se proto tvářit, že jsem tuhle variaci s nekonečným šplhem o tyči nikdy neviděl. Smutnou hvězdičku jen za Annu Kendrick.

plakát

The Father (2020) 

Hopkins! Není potřeba dodávat nic dalšího.

plakát

Země nomádů (2020) 

Vydatná spokojenost. Jakkoli se totiž Nomadland odehrává v typickým nezávislým dějovým vákuu, příjemně odsýpá, Frances McDormand je standardně fantastická a atmosféra je tak silná, že jsem měl chuť si v ní zaplavat. Z hlediska artovejch oskarovejch road-movie posledních let si to Nebrasku natřelo na chleba.

Reklama

Reklama