Sněžná past (2018)

Taku kravinu nudnú som už dávno nevidel. Príroda tam bola asi to najpozitívnejšie, ináč nič.Bolo mi úplne jedno, ako to skončí. O čom to vlastne bolo? Po tomto filme som pozrel Kursk, tak to už plakal aj moj kocur Dino. (pri predchádzajúcom flime sa smial)

IO (2019)

Nuda jak sviňa. Ešte aj moj kocúr Dino, čo ma rád scifi, celý čas zíval a v polovici zahájil protestní spánek. Post apo prostredie asi najväčším plusom.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Prve serie som hltal, poslednu grcal. Odislo to od žanru skifi ku klasickemu meraniu si penisov.. "Ja som tu šef, mame lepsie zbrane, zabite ich abo zabime sa navzajom, vzdyt sme jen posledni lidi na zemi"

Živí mrtví (2010) (seriál)

Moja oblibena cernoska nech radsej hraje dalej v star trek discovery, jak v takejto ukecanej kravine. Kukam to dnes na joj plus a v celej epizode som nevidel jedineho livingdeada, okrem mojej manzelky, co behala o polnoci kolem sporaku hehe

Vesmírný lov (2018)

No zase až taká katastrofa to nebola. Furt lepšie, jak s vidličkou do oka. Efekty docela ušli, ale celý príbeh hovadina. Už som len čakal, kedy vyleze Godžilla na snežnom skútri z asteroidu. p.s. v obsahu filmu je uvedene "piše sa rok 2150 pred našim letopočtom" , som vedel, že Šalamún mal lietajúci stroj, ale žeby mali nejaké vesmírne rachejtle? hehe

MacGyver (2016) (seriál) odpad!

S MacGyverom to ma spoločné asi toľko, jak moj pes Rexo s tyranosaurom Rexom. Slabota a nuda

A.X.L. (2018)

teenegerská kravinka, najlepší bol ten pesotronik, aj keď dokopy nič nepredviedol. Mal to byť bojový pes a nakoniec z neho bol domáci maznáčik. dalo sa to pozrieť, ale tak asi jeden krát stačí.