Sexuální praktiky pozemšťanů (1999)

V prvej polovici som sa kde tu ešte aj zasmiala, ale potom to šlo výrazne dole. Mohla z toho byť jenda skvelá a orginálna komédia .. škoda .. podľa mňa výrazne nedotiahnuté.

Poslední metro (1980)

Na javisku hráme .. ale v reálnom živote hráme ešte presvedčivejšie .. nikto nikdy navonok nie je naplno tou osobnosťou, ktorá je ukrytá v jeho vnútri. Záverečná scéna naskytuje otázku: Kto je kto? A čo vlastne cíti? Nikdy nevieš .. presne ako v každodennom živote. Výborný Truffautov film. Depardieu podal rozhodne výborný výkon, u mňa asi najlepší, čo som doteraz mohla vidieť a Catherine Deneuve nezaostávala ani na chvíľu.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Jeden z filmov, ktoré vás buď strhnú alebo ničím nezaujmú. Mňa to teda veľmi nenadchlo. Neviem, čo bol hlavný zámer tvorcov, ale celkový dojem sa z môjho pohľadu približoval skôr k paródii ako k niečomu serióznemu.

Den nezávislosti (1996)

Made in America .. so všetkým, čo k tomu patrí.

Transformers (2007)

V prvej polovici som sa výborne bavila a v druhej vystriedali humor akčné scény, z ktorých mi ostávali oči dokorán. Hmmm .. mať ja takú káru :) ..

Ošklivka Betty (2006) (seriál)

Videla som len pár dielov, ale stačilo. Od klasických telenoviel sa to veľmi nelíši, len je to viac "nastylované" a snaží sa to byť okrem trápneho aj trochu vtipné. Inak klasické naťahovanie niečoho, čo je o ničom ..

Mercury (1998)

Slabota .. a k tomu ešte nenormálne hrozný slovenský dabing.

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

V celku príjemný kúsok. Skladačka, ktorá do seba krásne zapadá, skladá sa zo 100 dielikov a na konci čakáte výsledný obraz, ktorý by mal brať dych. U mňa to až také dokonalé nebolo, ale určite som sa nenudila.

Beetlejuice (1988)

„Nikdy neverte živým!“ .. Ale Burtonovi sa dá zožrať všetko. To sa musí nechať. Príjemný pocit na konci filmu je zaručený. Takže nečítajte komentáre a pustite sa do toho ;)

Rosamunde Pilcher - Léto u moře (1995) (epizoda) odpad!

Aj napriek tomu, že sa to točilo na anglickom vidieku, všade na vás číha nemecká atmosféra, hrozné herecké výkony a trápnosť. Jediné odporúčanie: NEPOZERAŤ!!!