• Rodinný

Projekt "Anna Nikolajevna" (2020) (seriál)

Ruská komedie o ženském robotu(Anna Nikolajevna), který je poslán do provincie na ,,nabrání zkušeností". Po určité době zde vznikne pouto mezi Annou a jedním policistou. Skvělá komedie plná vtipných scének a hlášek. Pokud umíte rusky, tak doporučuju.

SuperStar 2021 (2021) (pořad) odpad!

V době internetu se mi zdá jako totální blbost se přihlašovat do této show. Pokud jste dobří, tak si vás lidé sami najdou (ať už na youtube, spotify apod.). Nemá smysl se přihlašovat sem, mezi ostatní soutěžící, kteří kolikrát zní jako já na záchodě, po tom, co sním Babicovo ,,Havlův guláš". Nechápu, proč je v pěvecký show jako porotce Leoš Mareš, kterej má na svědomí maximálně svůj pseudo rap a slečna Pagáčová, která toho zajisté za svůj život mnoho nazpívala. Slečna Bagárová je to samý v bledě modrým. Nechápu, v čem má tato show obohatit národ. Pak se nemůžeme divit, že celá česká hudební scéna stojí za ho**o, když je tu tato trapná pseudo show. Zrušit tuhle blbost a místo ni začít vysílat něco normálního.

Černobyl (2020)

Ze snímku jsem zklamaný. Nepochopil jsem, proč se tu někdo pokusil udělat kopii ukrajinského seriálu Мотыльки. Od tohoto filmu jsem spíše čekal nějaké zpracování toho, jak k tomu výbuchu došlo (pohled do velína 4. reaktoru, stisknutí AZ-5 apod.), ale to tu zkrátka nebylo. Oproti seriálu od HBO jsou tu lepší jen kulisy, ale scénář nic moc. Doporučím raději seriál od HBO. 1 hvězdu dávám za prostředí a atmosféru a druhou za Oksanu Akiňšinu.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Můj nejoblíbenější kreslený seriál vůbec. Když jsem byl malý, nemohl jsem zameškat ani jeden díl a hrozně jsem nenáviděl zajíce. Vždy, když se vlkovi něco stalo brečel jsem. Zasloužených 5 hvězd.

Hlupák (2014)

Když se občas člověk podívá na to, v čem v Rusku žijí lidé, tak se zákonitě musí dostavit znechucení nebo hluboká deprese při představě, že v takových podmínkách mohou lidé v 21. století žít. Mnoho domů je na pokraji zhroucení. O jednom z těchto případů vypráví tento film. Dům, o který se roky nikdo extra nestaral se najednou začne pomalu hroutit. I přes to, že jsou zde v sázce stovky životů je to každému úplně jedno. Jak úředníkům a politikům, tak i samotným obyvatelům. Což je ještě více zarážející. Za mě pěkný film.

Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

Show jsem nedokoukal do konce, protože se to ani nedalo. Nechápu, jaký účel tato show vůbec má. Vezměte ,,hvězdy", které už nikoho nezajímají, hoďte je do masek a dělejte z nich idioty. Člověk, který 80 minut tohoto bizáru vydržel má u mě respekt. Já zvládl opravdu jen kousek. Pokud se máte rádi, najděte si radši jiný program.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Na seriál jsem narazil náhodou, díky scéně na Youtube, která se mi líbila. Tehdy jsem si řekl, že toto dílo zkusím. Už od prvního dílu se mi seriál začal zamlouvat. Hlavně díky snaze zachránit svět před těma zlýma, ale mnohdy pomocí jejich metod a taktik. Rozhodně nejsem filmový profík, ale jen konzument. Tento seriál doporučuji, mě neskutečně bavil.

SuperStar 2020 (2020) (pořad) odpad!

Shlédl jsem kousek této show s naivním pocitem, že to tento rok bude lepší. Nebylo. Takže se můžeme připravit na to, že show vyhraje někdo, o kom se opravdu nedá říct, že umí zpívat a pak dokonale zapadne mezi hudební odpad, který nám skvěle servírují česká rádia. Kdyby tu soutěž vyhrávali lidi, co opravdu umí zpívat, pak nemám problém s tím, dát této soutěži lepší hodnocení.

Nespoutaný anděl (2008) (seriál) odpad!

Z donucení jsem shlédl JEDEN díl a to mi stačilo. Můžu vám říct, že IQ mi po tomto skvostu ujelo až někam na Sibiř. Pokud se máte rádi, tak vám tento skvost nedoporučuji.

Amnestie (2019)

Po dlouhý době jsem si řekl, že se půjdu na něco mrknout do kina. Upřímně nelituju těch peněz za vstupné. Celkový děj filmu se mi moc líbil. Doporučuji.