Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Být mrtvý je lepší, taková zombie komedie, jako malá sem na to koukala stále dokola na páskových kazetách, moc se mi to líbilo, je to minimálně 20 let ,co sem to viděla, a už to ani vidět nechci, dnes by to byl pro mě nudnej odpad

Sám doma (1990)

Já se teda dost svijela bolestí, tyhle těžkopády fakt nemusim,tý rány do hlavy,pády ze schodů, spálená hlava,tohle byl horor, nechápu jak to mohli přežít,o dvojce ani nemluvím, hrůza děs,bolí mě celý tělo

Krvavá Mary (2006)

Dvakrát sem u toho nudou usnula, takže no koment

Muž se železnou maskou (1998)

Hvězdy dávám jen hudbě,za kostýmy a herecké obsazení, které mě vlastně donutilo se na tenhle film podívat,mě jinak filmy tohoto typu o mušketýrech prostě nebaví,to ale neznamená, že je to špatný, nejsem kritik

Zlatovláska (1973) (TV film)

Jedna pro mě z nejkrásnějších princezen,krásné písničky a výborní herci,neumím si to představit jinak,dodnes mě tahle pohádka dojme

Přichází Satan! (1976)

Jeho matka byla šakalí samice :) baví mě tyhle filmy,protože jsou tak neuvěřitelně neskutečné,mimochodem šarmantní Gregory Peck

Pavoučí teror (2002)

Nejdřív ze sebe schoď to chmejří,vypadáš jak striptérčin rozkrok,ja se u toho zasmála a mimochodem,miluju pavouky, bezva film

Letos nepeču (2010) (TV film)

Já teda absolutně vánoce a jiný priblbly komerční zrouty peněz nesnáším,jenom naruší i tak mizerný rozpočet a děti neděti,neslavime ani narozky, prostě mě to nebaví, když mám možnost něco koupit tak to koupím,a nebudu koukat zrovna na to jestli se bude něco slavit,co se týče filmu,líbil se mi ale nechápu takové lidi,ale to je můj názor

Šmoulové (1981) (seriál)

Líbila se mi i ta úvodní píseň,ale už nevím,kdo ji zpíval