Anděl spravedlnosti (2007) (TV film)

Uáá, to se mi snad zdá... ale aspoň pobavilo. Kevin Sorbo dramaticky vcházející do záběru: "Marmeláda... to je něco jako džem." Tomu se prostě nejde nesmát :-))

Captain EO (1986)

Nemám slov... Kombinace Coppoly, Lucase, Jacksona a příšerek jak z Nekonečného příběhu by mě asi jen tak nenapadla :-))

Nickyho rodina (2011)

Možná už by to chtělo změnit téma, pane režisér... :-/ Síla lidskosti byla skvělá, ale tady se nic nového nedozvíme - mluví tu stejní lidé, nechybí scéna s Wintonem a jeho dětmi - důchodci... Snad jediný rozdíl oproti dřívějšímu filmu je obsazení Kláry Issové - a ani ta se na plátně moc neohřeje. Palec dolů... Navíc nemyslím, že je to nejvhodnější závěrečný film festivalu - do letního kina by se hodilo něco trochu rozvernějšího :-(

Maelström (2000)

Tohle jsem asi trochu nepochopila... nebo jsem spala dýl, než jsem si myslela :-)

Zmařené mládí (2011)

Naštěstí ne zmařené mládí, ale pouhých 100 minut života ;-)

Osudové peníze (2010) (TV film)

Tak ploché postavy jsem už dlouho nikde neviděla, filmu nepomáhá ani typická televizní kamera... zkrátka, je to bída :-(

Rozchod Nadera a Simin (2011)

Skvělý film, navíc oceňuju konec - ačkoli ty otevřené nemám moc ráda, tenhle byl prostě krásně napínavý, až lehce znepokojivý :-)

Trhák (1980)

Viděla jsem ve Varech s živou hudbou (vlastně to byl spíš takový koncert s projekcí), takže nemůžu jinak. Kdo byl, pochopí :-)

Wangliangův ideál (2010)

Nemám ráda filmy, které celou dobu něco řeší a nakonec se ukáže, že naprosto zbytečně :-(. Hlavně když chybí jakákoli atmosféra, jako se to stalo tady - ani jednomu z hrdinů jsem nefandila a nechápala ho (být Wang Liangem, na tu husu bych se vykašlala a snažila se zachovat si aspoň špetku hrdosti - ale to on ne) a ten konec byl tedy opravdu vrchol :-/