Osobní strážce (1992)

Nemůžu uvěřit že tenhle sladkoblábol má tak vysoké hodnocení :-) :-)

Planeta opic (2001)

Slabota slabota slabota. Marky Mark jako hlavní postava astronauta hodně nevýrazný a ačkoli mám tvorbu Tima Burtona rád tak tady se úplně nedařilo :-( Možná za to může nudný scénář.

V cizí kůži (2011)

No co k tomu říci. Klasická americká slátanina. Ale Olivia Wilde alias 13 z Dr.House je fakt sexy :-)

Rain Man (1988)

Dustin Hoffman prostě táhne celý film. Tomáš Crujzů, ale zdatně sekunduje. Na čistých pět to není, ale o fous......

Děsivé dědictví (2018)

Bohajeho to byla ale srajda. Celá debilní rodina už od pohledu. Nudný a zdlouhavý nic. Nechápu jak to tady někdo může přirovnávat k Osvícení. Asi jsem zaujatej, ale tenhle druh mysteriozních hororů prostě už neeeeeeee. Jednu hvězdičku pro Gabriel Byrne.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Dokud je tam Charlie tak bych dal i 5, ale pak to pro mně ten antiherec Ashton Kutcher téměř zabije :-(

Anděl Páně (2005)

Konečně česká pohádka z těch novějších, která je koukatelná. Má vtip, děj i skvělé obsazení. Super.

V pasti (2018)

Dost podobné Tichému místu, ale to bylo dříve a přece jenom se mě líbilo o krapítek více.

Neznámý voják (2017)

Dle hodnocení a komentářů jsem po pravdě čekal mnohem víc. Ale Rayenovi nebo bratrstvu to nesahá ani na paty...