Caligula (1979)

Jsem na vážkách... Pokud napíšu, že se mi ta šílenost líbila, přiznám, že jsem úchyl. Pokud celý film pošlu do pekel, budu neupřímný. Vlastně jsem hltal všechny ty useknutý nohy, bizarrní kóje plné ještě bizarrnějších tvorů a všechny ty myšlenkové pochody lunatického Malcolma. Vlastně to bylo monstrózní! Takže jsem úchyl - ale dítě bych nesežral.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

V té době jsem nechápal, proč Nick Carter vyvíjí ve strojírnách textilní mašinu a miluje Jakoubkovou... Ne, dělám si srandu. Ale abych nedostal vycinkáno, musím poznamenat, že u Pinkasů maj zase pivo jako křen.

Talíře nad Velkým Malíkovem (1977)

Já si myslím, že Jaromil Jireš dostal za trest zrežírovat tuto Malíkovskou Válku světů za to, že v šedesátomosmom si z komoušů ztropil krutý Žert. Ale Kemrovi dám jednušku.

Monstrum z galaxie Arkana (1981)

Hrůzička - vraždící gumáci s chapadlama z hadic od hovnocucu. Na mé kdysi svatbě se ovšem neobjevili. Možná bohužel. :-)

V prachu hvězd (1976)

Pořád jsem čekal, že tento film v TV zopáknou, ale furt nic. Není čas na comback na Primě? Ty lechtivé scény byly tehdy opravdu velmi lákavé...

Korzáři (1966) (seriál)

Ještě donedávna jsem si vybavil úvodní song i se slovy. Bylo tam něco o plachtách a mořských dálkách. Jinak jsem solidární v nehodnocení.

0:1 do poločasu (1969) (seriál)

Nevím, jak by seriál vyzněl dnes, ale já tenkrát čutal do meruny a chtěl jsem být jako Paragon.

Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)

Zjistil jsem, že Marusja mě už přestala vzrušovat... Za svá dětská léta 5* za nyní 2*. Suma sumárum 3 a půl.

Mazaný Filip (2003)

Z paperbacku zbyl jen ten paperback... I když barevný.

Kouř (1990)

Montérky na sebe a vzhůru za záchranou vodovodního kohoutka!