Lov na Gluma (2009)

Vynikající pocta Tolkienovi. Vůbec jsem nevěděl, že něco takového existuje.

Lu cha (2003)

Jo, kamera je skvělá, ale to je tak jediné, co si budu z tohoto filmu pamatovat. Příběh celkem o ničem, málem jsem to nedokoukal. Navíc konec podle mě přišel předčasně. A nebo jsem ho nepochopil.

Madžo no takkjúbin (2014)

Miyazaki to samozřejmě není, ale to nikdo snad ani nečeká. V porovnání třeba s hranou Negimou, což je naprostá zhůvěrilost, je tento film prostě fajn.

Magister Negi Magi Negima!! (2007) (seriál) odpad!

Zrůdnost, naprostá zrůdnost. Ale to se dalo čekat. Už anime verze je oproti manze tak 10ti procentní, no a live action verze je zase 10ti procentní oproti anime verzi. Jedno velké WTF. A Negiho hraje holka.

Magnolia (1999)

No já asi nemám na to, abych sledoval 9 příběhů zaráz... mám v tom guláš a vůbec nevím o co jde a co si o tom myslet...

Mahó no stage Fancy Lala (1998) (seriál)

Dal jsem jenom pár dílů, víc asi nezvládnu. Připomíná mi to Full Moon wo Sagashite, ovšem s daleko míň sympatickými postavami.

Mai-HiME (2004) (seriál)

Zatím jsem nebyl schopen to dokoukat do konce. Snad někdy...

Mail (2005)

Chiaki to jako vždycky sekne, ale z nudy to tenhle film nevytrhne.

Maison ikkoku (1986) (seriál)

Možná by těch dílů nemuselo být zas až tak moc, byl bych radši, kdyby to odsýpalo jako manga. Přesto i v dnešní době rozhodně koukatelný seriál. Tyhle postavičky si nemůžete nezamilovat.

Majimak seonmul (2008)

Ufffff, tak tohle byl těžkej nápor na city. U korejských citově vydírajících filmů většinou neslzím, ale tohle byla výjimka. Brečet se tu dá nad úplně každým. Nad policistou, kterému zbyla jenom dcera, nad dcerou, která je smrtelně nemocná, i nad trestancem, potenciálním dárcem jater pro dceru. Doporučeníhodné pro milovníky korejské romantiky.