Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Akční
  • Sci-Fi

plakát

Beach Boys (1997) (seriál)

Takhle. V podstatě se tam nic neděje, pořád se hulí, občas griluje, občas chlastá a občas přijede Sakura na návštěvu. ;-) Takhle to asi nezní úplně zajímavě, ale je to moc fajn. I když upřímně, kdyby tam nehrál Sorimači, tak nevím nevím... ;-)

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Odchody (2022) (epizoda) odpad!

No, je to smutný, jak to dopadlo, ale já definitivně končím. Nevím, proč jsem vydržel až do 5. dílu, asi jsem čekal, že to přece nemůže bejt pořád tak blbý. A ono je to naopak čímdál horší...

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Adar (2022) (epizoda)

Jak všichní víme, tento seriál je bohužel naprostá tragédie (teda všichni, až na takové případy, co napíšou v recenzi, že jsou "milovníci tvorby J.R.R. Tolkiena" a zároveň zopakují pětkrát slovo "Nůmenor"). Přesto mi to nedalo, abych nepokračoval. Byl jsem totiž na Númenor opravdu zvědav. A ano, Númenor je stejná tragédie jako všechno ostatní. Vše čisťounké jako ze škatulky a naprosto digitálně sterilní. O postavách a dialozích nemluvě. Přesto mě tato "dějová" linie baví nejvíc  a dal bych celkově tentokrát i dvě hvězdy, nebýt takových zvrhlostí jako příšerný warg nebo jízda Guyladriel na koni. "Hobití" linii komentovat cenu nemá vůbec. Takže za jedna.

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda) odpad!

Vydržel jsem ještě druhý díl, i když ke konci už jsem trochu přeskakoval. Naprosto tragické a zoufalé. Méně chápavé jedince, kteří si myslí, že lidi odsuzují tento seriál kvůli rasismu, můžu ujistit, že Arondir a Dísa mi tam vadí asi tak ze všeho nejmíň.

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda) odpad!

Když nejdražší seriál všech dob vypadá jako špatnej fanfilm, kde tvůrci neměli ani na to, aby koupili elfům paruky, tak je něco špatně.

plakát

Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)

Není to bezchybný seriál, má v sobě ovšem určité kouzlo (stejně jako hlavní hrdinka), kterému je těžké nepodlehnout. Občasné skřípání děje a nelogičnosti přebíjí výrazné hlavní, ale i vedlejší charaktery, což je podle mě největší předností seriálu. A navíc je to fakt prdel.

xxxHOLiC (2006) (seriál)

Manga je geniální, anime je jenom super.. ;)

plakát

Cubasa Chronicle (2005) (seriál)

Zatímco xxxHolic anime se dost vydařilo (i když samozřejmě kvalit mangy nedosahuje), Tsubasa je bohužel slabší, s nevyrovnanou animací a hlavně spoustou fillerů. Chuť spravují až následné speciály s daleko lepší animací, ale bohužel zase trpící potřebou napěchovat spoustu děje do několika epizod.

plakát

Hidamari no kanodžo (2013)

Mohlo by to být tak o půl hodky kratší, ale tak dalo se. Hvězdička navíc za Juri Ueno.

plakát

Svobodný mládenec (1993) (TV film)

Jestliže v minulém filmu se choval Holmes mírně řečeno atypicky, vloupával se do domu a sváděl služku, tady už je to totální psycho. Holmes, který by nikdy nevyšel z domu bez dobře padnoucího obleku a buřinky, najednou lítá po ulici v noční košili a padá do bahna.. WTF? ;) Jeremy Brett vypadá fakt špatně oproti první dílům. Doufám, že ty zbývající se zase uklidní, protože si tak nějak neumím představit, že se dá ještě přitlačit na pilu.. nicméně solidní horor..

Ovládací panel