Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 7 bodů
filmajedlo
Romanča Saranča
Žilina, Žilinský, Slovensko
Ahoj, môj obľúbený film je Robožralok.
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Animovaný
film
seriál
studentský…
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Česko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Příchozí
(2016)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
La La Land
(2016)
Zápisník jedné lásky
(2004)
Zmizení
(2013)
Na hraně zítřka
(2014)
Černá labuť
(2010)
Interstellar
(2014)
Slunovrat
(2019)
Jak přežít single
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(15)
Bystrosh
Taio
ironia
skibino
misik95
Hoe_Ba
Luke888
Semifoxxa
Kupmidisk
mokrolusky
mc_cormick
karoline
pepino2510
glebajs
Wiseclown
romanca.saranca
channel/UCNacO3lhbue7bfAlyu_6Xmg