• Hudební

One Man Show (2008) (pořad)

Tomuhle říkám Show! Kontroverznost je snad na prvním místě. Určitě se dá dost dohadovat, jestli to co dělá je už přes čáru a nebo je to ještě stále O.K. Musíš vidět, jinak nepochopíš!

Pink Floyd: The Wall (1982)

Po celém filmu mi šel mráz po zádech. To vám povím! Podívání se největších temnot člověka jsem ještě neviděl. Určitě stojí za zhlédnutí, avšak očekávejte menší zmatky a je třeba víc přemýšlet na pochopení.

Magical Mystery Tour (1967) (TV film)

Jedna věc je jasná. Paul McCartney nikdy nebude filmář. Je vidět, že si dal od tohoto filmu ponaučení a už žádný film nenatočil. The Beatles má dělat hudbu, ne filmy. Všechno to zachraňuje (před hodnocení - odpad) božská hudba!

Yesterday (2019)

Návod jak má vypadat oddechová romantická komedie od známého Curtise. Jenom nechápu to zbytečné nízké hodnocení. Já to vidím tak na 70-75%. Tohle hodnocení má spousta českých filmů, které stojí za v**iž pr***l. A tenhle film, který jsem si i docela užil, má nižší hodnocení? Pardon

Láska nebeská (2003)

Nádherný film. Vypráví příběh několik zamilovaných lidí a jak se s tím poradí. Nejlepší je anglický humor. Z nejdříve vypadajíc milostních scén se vyklube zcela jiného. To člověka vždycky rozesměje.

Imagine: John Lennon (1988)

Náhled na The Beatles a Johna Lennona z jiného úhlu pohledu. Nakouknutí do jeho "soukromnějšího" života. Povaha Johna Lennona byla dost těžká k pochopení. Byl to génius svého oboru. Určitě doporučuji zhlédnout tento dokument. Také se dozvíte, jak John vnímal Yoko Ono a jaký měl vztah k Beatles po rozpadu. Hodně zajímavých věcích tu je!

Trosečník (2000)

Za mě nejlepší filmu tohoto tématu. Tenhle film ukazuje ztroskotání na ostrově velmi chladným způsobem. Tohle není žádná pohádka, kde mu bůh dá všechno k přežití. Zde Chuck Noland bude rád, že žije. Nejvíce zde panuje samota a nádherná ukázka, jak to může člověka dostat k šílenství. Tom Hanks je pan herec. ne, Pan herec s velkým "P"

Mr. Bean (1990) (seriál)

Kdo neviděl Beana, jako by nežil...

Tokyo Concert (1966) (koncert)

Koncert, kde bylo asi obecenstva ze všech Beatles koncertů nejklidnější. Zde můžete vidět The Beatles v opravdu mizerném stavu, pokud nepočítám Let It Be.

Blade (1998)

Jak má vypadat profláklý béčkový film! Rozhodně takhle. Žádnou genialitou v tom nečekejte. Prostě si sedněte a užívejte si řežbičky. Jde se na lov upírů! :D