Interstellar (2014)

No, tak jsem poněkud zmatena.

Holiday (2014)

Film je věnován členům indické armády a jejich rodinám, takže je to taková malá, nenápadná propagandička. Škoda, že Góvinda neměl více prostoru, přiznám se, že jsem to dokoukala jen kvůli němu.

Skinwalker Ranch (2013)

Ti emzáci mají ale smysl pro gradaci děje, kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat!

Delhi Belly (2011)

A zase ten odpuzující plakát! Dlouho jsem to odkládala s tím, že na další zombíky nemám náladu, a oni to žádní zombíci nebyli, i když tedy k tomu nebylo daleko. Z počátku se vše točí kolem fekálního humoru - jak už nápis na plakátu napovídá - ale pak se film rozjede do klasické komedie. Bodnia v župánku, chlapi v čádorech, no mě to rozesmálo.

S jistou pravidelností (2012) (amatérský film)

Tak musím především ocenit autorovu odvahu žertovat na toto, pro mnohé pány, velmi choulostivé téma.

Neviditelný Kapr (2011) (amatérský film)

Když je dílo nazváno Neviditelný Kapr s velkým "K", znamená to, že se pan Jakub Korber dopustil vraždy?

The Bridge (2013) (seriál)

Zatím nic moc, ale uznávám, že to bude tím, že jsem ten původní Bridge dokoukala nedávno. Uvidíme, zda se to vyvede jako remake The Killing.

Pád Bílého domu (2013)

Koukám, že jsme měli s Gilmourem stejné déjà vu. Jsem na 100% přesvědčená, že tam byl použit nejméně jeden záběr z filmu 300. Každopádně, akční nářez byl skvělý, ale obsahově to stálo za píp. Stále nevím, co jsem si z toho filmu měla odnést za poselství. Pro Američana je to snadné, prezident je roven Bohu, je to vzor čestnosti a obětavosti, a jeho záchrana je to nejdůležitější na světě. Proto nevadí obětovat pravé křídlo, obětovat levé křídlo - nejlépe obětovat obě křídla, a to nejen Bílého domu. Pro ostatní? SPOILER Prezident je trouba, který by měl být zastřelen za blbost, aby blba zachránili, obětují spojence, a ve finále celý stát, čili na USA se absolutně nedá spoléhat. Členové ochranky jsou jak hmyz, který vylézá z jednoho otvoru a tam se postupně nechává masakrovat, patrně, aby svými těly ucpali vchod. Jejich bezpečnostní systém stojí za prd, ale zato mají uvědomělé členy strany, které by jim Kim mohl závidět (musím se, přiznat, že jsem při scéně s ministryní obrany přemýšlela, co by asi ječela Parkanová, co by asi zazpívala?). Ach jo.

Most (2011) (seriál)

Vskutku nevšední zážitek pro příznivce skvělých detektivek. Často si říkám, že v tomto žánru už se tvůrci nemají kam posunout. Hranice brutality a zvrácenosti prezentovaných kriminálních činů už byly prolomeny. Ale stačí to vzít druhým směrem a vložit do příběhu nevšední policistku, a je hotovo. Do Sagy se prostě musí zamilovat každý.