Baaghi 3 (2020)

No, pokud by to pojali jako parodii, tak přihodím i druhou hvězdu. Takto to byla poněkud katastrofická podívaná. A ve finále to bylo i poněkud smutné, protože Ronnie definitivně zabil Chucka Norisse. Zase na druhou stranu víme, kdo porazil ISIS, škoda, že se nemohl zdržet déle, určitě by vyřešil i tu válku v Sýrii.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Natočit 7 dílů zajímavého příběhu, který se týká šachů, je vskutku nevídané. Ano, je to podle románu, takže nemusí být vše perfektní. Ale představa, že se Američanka prochází v roce 1968 jen tak po Moskvě, je podle mého dost scestná.

Devi (2020)

No fuj, to se mi teda udělalo na konci mdlo.

Dil Bechara (2020)

No vzhledem k okolnostem je ten film opravdu hodně smutný.

Kadáver (2020)

Já to tušila, že ta velkoplošná reklama v Praze lákající k návštěvě hotelu Imperial v Karlových Varech, byla nějaká podezřelá.

Karnan (2020)

Stále na ten film musím myslet. To, že život v indické vesnici není žádná snadná záležitost, to už jsem si z filmové tvorby a z tisku zvykla. Není tolerována žádná odchylka od "normálu" a pokud někdo zastává nějaký pokrokový názor, moc dlouho nepřežije. Jako jediná věc, na kterou se člověk mohl spolehnout byla rodina. Tedy opět zde platí, pokud jste si své názory nechali pro sebe. Rodiče jsou ctěni jako bozi a za to chrání své děti. No, ale existuje/í vesnice, kde neplatí ani to. Přiznám se, že jsem byla v počátku sledování tak v šoku z chování rodinných příslušníků k sobě navzájem, že jsem to chtěla vypnout. Vydržela jsem a čekala na pointu. Stálo to za to. Nevím tedy, jestli jsem pochopila správně, ale stálo to za to. Film je na indické poměry neobyčejný i po vizuální stránce.

Laxmii (2020)

Tak po osvětě hygienické se Akshay pustil do osvěty společenské. Jako komedie dost dobrý, skalní hororové fanoušky to samozřejmě moc nenadchne, ale horor je tu fakt uveden jen kvůli pár bubu scénám, aby se když tak neřeklo, že divák nebyl varován. Akshay se tu snaží (což je dobře) sejmout společenská stigmata z trasgender komunity  - "máme 3 pohlaví", no v roce 2019 ještě nepočítal s tím zbytkem, takže pokud natočí na každé 1 film, bude z toho super série, možná telenovela. Jinak švagrová sunoucí se po podlaze s výkřiky "Maar dala" mě fakt pobavila.

Masaba Masaba (2020) (seriál)

Na indické poměry celkem odvážné. Pokud bude seriál pokračovat, jsem zvědavá, zda se objeví i otec.

P1H (2020)

Přiznávám se, nepochopila jsem to. A nejsem si jistá, zda bylo co.