กระสือสยาม (2019)

Od začátku jsem se trochu ztrácela v těch rodinných vazbách. Takže byly to sestry nebo sestřenice? Je fakt, že v rámci děje je to asi jedno, ale mám ráda jasno. Krasue celkem fajn, v jihovýchodní Asii je to zjevně oblíbené hororové téma. Tady je vylepšili i o světelnou bójku asi aby se nesrazily s letadlem.

Pal Pal Dil Ke Paas (2019)

Tak dle popisku v tomto filmu zjevně nikdo nehrál. Tak to je výjimečně pravda. Hraním se to fakt nazvat nedá. Chápu, že pro Karana Deola asi nemá cenu zakládat profil, pokud má trochu soudnosti, už v ničem hrát nebude, ale ostatní se třeba zlepší. Chlapec je sympatický, o tom žádná, ale jeho 2 standardní výrazy - tvářím se jako hovno nebo jako hovno s umělou slzou - asi nebudou stačit ani v rodinné firmě na výrobu pohyblivých obrázků. No, o tom tanci tady radši nic psát nebudu. Ale ať nejsem jen negativní, námět celkem standardní, začátek na horách krásný - tedy díky těm horám.

Vlak do Busanu 2 (2020)

No nehrát tam Dong-won Kang, po dlouhé době i se slušivým účesem, tak to nedokoukám. Tak už i v Koreji zvládnou něco zkazit, nevídané.

Masaba Masaba (2020) (seriál)

Na indické poměry celkem odvážné. Pokud bude seriál pokračovat, jsem zvědavá, zda se objeví i otec.

Správce (2003)

Teda ti dva byli neuvěřitelně roztomilí.

Láska padá z nebe (2019) (seriál)

Ach jo, zajímavý námět, herci úžasní. To, že je to blbost, to se dá samozřejmě přehlédnout, protože je to roztomilé, ale ty poslední 2 díly - to už by jim neuvěřil ani ten naivní severokorejský vojáček. Škoda.

Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)

Vážně může někdo s takovým nešťastným až trpícím výrazem vyhrát volby? Je fakt, že s tímhle výrazem během volební kampaně ušetří za koblihy.

Dabangg 3 (2019)

Místama je to vtipné, to nemůžu říct... Ty Salmanovy taneční kreace à la Allu Arjun, tomu neuvěřím, dokud to neuvidím na vlastní oči.