Police Story 3 (1992)

Pět hvězdiček hlavně za odvahu. I když Jackie Chan je profesionální kaskadér, některé scény byly velmi nebezpečné. Tím chci ocenit i jeho herecké kolegyně.

Čtvrtá válka (1990)

Rozhodně nemohu souhlasit se špatným hodnocením tohoto filmu. Železná opona je sice trochu podle představ autora, ale taky nikde není napsáno, že film je podle skutečné události. Českou-německou hranici na české straně střeží kromě českých pohraničníků i ruští vojáci a západoněmeckou zase američtí. Ve filmu se postatě neobjeví ani jeden německý pohraničník. :-))) Jinak má film dobrý příběh, je koukatelný a nenatáčel to žádný amatér. Ještě bych chtěl upozornit na závažnou chybu v oficiální textu distributora, který podstatě negativně ovlivnil většinu hodnocení tohoto filmu. Valačev(Jürgen Prochnow) není český velitel, nýbrž ruský, který je válečným veteránem z Afghánistánu. Češi se Rusko-Afghánské války neúčastnili. Drtivá většina komentářů však tenhle omyl neodhalila a ani nepobrala.:-))) A to, že čeští vojáci s ruskými hovoří rusky, může mít i logiku, protože Rusové v drtivé většině česky neuměli. Moje hodnocení je 90%.

MacGyver - Hořká úroda (1990) (epizoda)

Další epizoda na téma, zdraví škodlivé postřiky a jedy, které mají zvýšit výnosy z úrody.

MacGyver - Návštěvník (1990) (epizoda)

Díl na způsob vesmírných lidí, kteří slibují odlet na jinou planetu. Jedná se však o podvodníky, kteří se pokouší oklamat rodinu muže a jeho těžce nemocnou ženu pomocí fyzikálního efektu. Podvodníci se tímto snaží od nich vylákat peníze a majetek. MacGyver brzy vše odhalí….

MacGyver - Zeď (1990) (epizoda)

Dědeček, který uprchl v době železné opony z NDR na západ, Nyní po létech hledá svou vnučku, které se útěk tehdy nepovedl.

Pohřben zaživa (1990) (TV film)

Konečně po dlouhé době film, při kterém jsem se bál. Jennifer Jason zde hraje hodně chladnou manželku, která se pokusí zavraždit svého hodného a bohatého manžela. O to větší je pomsta, když se situace obrátí. Zajímavostí ještě může být, že závěr filmu mohl být inspirací pro tvůrce filmu Kostka. Hodnocení 90%.

Půlnoční jízda (1990)

Tenhle film s Dudikoffem patří k těm povedeným a to hlavně díky tomu, že tam hraje uvěřitelného a drsného záporáka Mark Hamill(jako Justin) a vůbec vás neuklidňuje, že protivníkem je mu "nezničitelný" Dudikoff(jako Lawson).

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Velice realistický seriál ze sportovního prostředí. Jsem rád, že takový seriál vznikl, protože je použitelný i jako nic nezamlčující dokument. Kdo to zažil na vlastní kůži, dá mi za pravdu.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Náhodně jsem se podíval na jeden z dílu třetí řady, díl 14 a byl jsem přinucen se podívat i na další díl. Tak nějak má fungovat dobrý seriál. Proto hodnotím, tak jak hodnotím.