• Publicistický

Na pytlácké stezce (1979)

Však se tam nic neděje! Něco přes hodinu koncentrovaný nudy. Díky, nechci.

John Wick 3 (2019)

Degradace celý série. Sice se na souboje docela dobře dívá, ale nepřináší nic moc nového a po nějaké době začnou nudit. Nepřátelé se chovají hrozně stupidně, Wick někomu zlomí pazouru a borec se s ním stejně přetahuje o kudlu... V soubojích pravděpodpbně platí pravidlo, že čím víc rozbitýho skla, tím lepší akce. Samozřejmě se tam našlo dost dobrých i vtipných scén, nicméně nechápu výstřiky fanoušků. Trojka nepřišla s ničím novým oproti dvojce a docela mě zklamala.

Pořad (2015) (pořad)

Staněk mohl začínat každý díl slovy "Celý minulý týden jsem se díval na televizi, dnes vám něco poměrně vtipně ohodnotím, ale budu u toho máchat rukama a hrozně hlasitě křičet." A je to škoda. Staněk dokáže být fakt vtipný, ale celý zážitek mi kazí to afektované chování. Proč vlastně křičí na diváka? Divák nemůže za to, co se v televizi děje. Ale je to jeho styl a buď si zvyknete, nebo půjdete o dům dál. Většina dílů stála za to. A po tom, co Pořad skončil, uvědomil jsem si, že mi to vtipné a trefné hodnocení TV pořadů docela začalo chybět.