ocypuc

ocypuc

okres Zlín

<< předchozí 1 2 3
    • 3.3.2019  20:49

Oproti jedničce se dost ubralo hororové linky a přibylo více humoru.

• 25.3.2018  21:48

Takže se ukázalo, že těch 13 dílů mezitím bylo úplně zbytečných...

• 4.12.2017  00:58

Uhodnout, kdo je v tomto díle vrah bylo asi nejlehčí z celé série. Pokud Matěj Hádek neměl čas nadabovat Howarda v Teorii velkého třesku kvůli tomuhle, tak to zamrzí....

• 13.11.2017  09:50

Že nikdo nevyšetřoval, kde se vzala káva v jeho žaludku, když si ji údajně nikde nedal. Hádek dělá z policajtů naprosté blbečky, kteří nic neumí. Kdyby to bylo ve skutečnosti, tak policajti mají vraha po vyslechnutí všech během dne. Jak to začalo zajímavě prvním dílem, tak to mezitím dost upadlo a diamanty se už neřeší, takže to vypadá, že se k tomu vrátí v posledních pěti minutách závěrečného dílu. Škoda, vypadalo to na to lepší, co Nova dokáže vyprodukovat.

• 29.1.2017  21:57
    Temný Kraj - Loupežníci (S01E03) (epizoda) (2017)

Je asi velice těžké zjistit, jak vypadá kominík. Takto bizarně vypadající napodobenině by neotevřel ani slepec objíždějící předváděčky s hrnci. Naprostý výsměch tento díl a vykrádačka Kriminálky Anděl, dílu Černý mušketýr, kdy zjistili, že bez brýlí a hole by se neoběsil a že lano bylo krátké.

• 26.1.2017  09:17
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Jakub Štáfek jako policajt? Tomu snad ani on sám nevěří. Ve druhém díle (a posledním, na který jsem podíval) je nějaký superman skákající po plechových střechách aniž by ho někdo slyšel a pak dělá drsňáka, aby se pachatel přiznal... Není jediný, komu tu roli nevěřím. Spousta nelogických scén, kdy se nedovíme, proč tomu tak je a jak se někdo na ono místo dostal... Tady by nepomohl ani Trojan.

• 7.1.2017  00:44
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

Nemělo se to jmenovat Četníci z Luhačovic, tam kromě kolonády není kde točit dobové scény. Při troše snahy by mohli natočit originální vlakové nádraží v Luhačovicích, když tam mají původní a krásnou nádražní budovu. První díl byl docela povedený, akorát doufám, že to celé nebude postavené na té holce, co jim pořád utíká.

• 25.12.2016  23:29
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Ta princezna má ale škaredý nos....

• 9.8.2015  17:55

Pár vtipných scén tam bylo. Na jedničku to sice nemá, ale na jedno podívání a zasmátí jo. 50 procent

• 9.8.2015  17:53
    Bony a klid 2 (2014)

Hrůza. Nedalo se na to ani dodívat.

• 24.3.2015  09:30
    Vraždy v kruhu (TV seriál) (2015)

Ty horoskopy tomu uškodily a ta policajtka Pavlína taky. Seriál na jedno podívání s kolísavým obsahem epizod. 50% ale Hanu Vagnerovou mám rád takže díky ní tomuto seriálu dám 3 hvězdy.

• 28.2.2015  21:51
    Maturita (2013)

5 hvězdiček pro mě, jako odměna, že jsem to viděl celé.

• 26.12.2014  00:33

Dabing Oldřicha Kaisera tomuto filmu neskutečně pomohl

• 12.10.2014  18:36
    Blbouni (1996)

Já jsem svůj vlastní děda.

• 18.8.2014  18:11

Čekal jsem, že uvidím dobrý film. Místo toho jsem 50 minut čekal, až bude konec filmu. Pro mně zklamání.

• 17.7.2014  00:20
    Machři 2 (2013)

První díl měl aspoň nějakou úroveň. Toto bylo až na pár vyjímek neskutečně trapné a blbé.

• 17.7.2014  00:15

Ta muzika nemá chybu.

• 26.12.2013  17:13
    Crash Road (2007)

Co to hergot je? Neskutečná blbost úplně o ničem a hodina a půl života pryč. Ale Agáta je pěkná :)

• 19.9.2013  00:37
    Rafťáci (2006)

Narozdíl od amerických teen komedií nikdo na sebe nemočí a neblije aby to mohlo být vtipné. Není to na čistých 100 procent, ale jsou tam hezké holky, Kaštanova matka taky nemá chybu a je to docela vtipné. Dnes jsem to viděl po páté a pořád mi to přijde dobré, takže zvyšuju ze 4 na 5 hvězd.

• 15.9.2013  16:33

Ze začátku to byl film na 3 hvězdy plus jedna navíc za ty rodiče co učí syna doma. Postupně šla ale kvalita dolů, takže jsem musel snížit na hodnocení 2+1. A taky mi vadil dabing. Některé dokola se opakující hlasy a dabéři, co se na některé herce nehodí.

• 7.9.2013  20:37
    Terminál (2004)

Jeden z mála filmů s Tomem Hanksem, kde mi víc sedí dabing Aleše Procházky jak Vladimíra Dlouhého

• 17.3.2013  23:39

Přijde mi, že je to natočené kvalitněj, jak Poslední výkřik. Není to žádný zázrak, ale ti lidi to točili pro sebe a pro zábavu a né aby na tom vydělali. Občas tam byly i scény, u kterých se člověk zasměje. Být to film určený pro distribuci, je to odpad, ale protože není a o nic se nesnaží, dávám 100%

• 9.3.2013  20:36

Fíííha, tak to bylo moc. Hafo věcí tam nedávalo abslotuně žádný smysl. Umře spoustu lídí absolutně bez důvodu. A i když nejsem typ člověka co hledá v každém filmu nějaké chyby, i ty sebemenší, tady se o to snažit nemusím, protože jsou strašně okaté. Ale dám jednu hvězdu za to, že jsem se zasmál u hororu. P.S. Není ve scéně asi v 16. minutě, jak se tam baví v té restauraci či co, v pozadí Štěpán Turek jen jako zmrzlý screen?

• 16.2.2013  20:03
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Zombie filmy já můžu. Takže když se na toto téma natočil seriál, Živí mrtví byli jasná volba do TOP 10

• 26.1.2013  23:16

Zpívající strom :) . Tak vynikající film jsem dlouho neviděl.

• 24.1.2013  23:55
    Whose Line Is It Anyway? (TV pořad) (1998)

Podle odkazu to vypadá moc dobře a člověk se i zasměje. Ale ten kdo neumí dobře anglicky se těžko bude smát a číst titulky.

• 8.1.2013  03:35

Jedna hvězda za Chloë a druhá za ten konkurz na Čaroděje Ze Země OZ. Příšerný dabing toho kluka i Chloë, kterou v každém filmu dabuje někdo jiný.

• 6.1.2013  23:47
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

Nějaká parta psychologů si usmyslela že je to vhodný pořad pro děti. Nejspíš to byl nápad soudruhů z USA nebo UK. A vysílala to stanice ze všech nejkomerčnějších. Samozřejmě že je to odpad, ale jak někdo z Vás ví, že se to těm capartům nelíbí?

• 6.1.2013  23:07
    Divoký anděl (TV seriál) (1998)

4 hvězdy z nostalgie, že jsem za mlada hltal každý díl a Milagros se mi líbila :)

• 5.1.2013  21:52
    Otec rodiny (2000)

Čekal jsem že to dopadne jinak. A taky jsem čekal že bude dabovat Zdeněk Mahdal.

<< předchozí 1 2 3