Arcane: League of Legends - Season 1 (2021) (série)

Prosím pekne , adept na najlepší seriál roku. Lolko hrám už zopár rokov a preto som mal pred týmto seriálom obrovské očakávania . Ale bolo to dokonca ešte lepšie! Každú časť som hltal aj s navijákom . Krásna a jedinečná animácia , výborný scenár a ešte aj soundtrack bol výborný. Vrelo to odporúčam tak ako Lol hráčom , tak aj tým ktorý túto hru nikdy predtým nehrali. Nemožem sa dočkať dalšej série. 95% 5*

Milostná past (2021)

Aj keď je to takmer identické všetkým vianočným romantikám , tak ako každý rok pred Vianocami je pre mňa ten čas , keď si takéto filmy dokážem dosť užiť. Dalo sa aj zasmiať , nijaký ten odkaz tam bol tiež. Za mňa slušná vianočná robotka . 70% 4*

Red Notice (2021)

Asi som zaujatý , ale keď vidím The Rocka a Reynoldsa v jednom filme nemôžem dať menej ako 4*. Milujem ich humor a možno aj keď film nebol veľmi hĺbavý , tak som si ho náramne užil . Niekedy stačí aj pár dobrých vtipov s dákou fajn akciou a som spokojný . 70% 4*

Willyho kouzelný svět (2021)

Jediné čo môžem povedať k tomuto filmu je to , že to bolo až také hlúpe , že som sa nakoniec aj zabavil. Nicolas Cage bol asi veľmi drahý , takže si nemohli dovoliť zaplatiť aj to aby rozprával :D oddreté 2* 35%

Yaro, kde jsi? (2021)

Veľmi mysteriózny a zvrátený skutočný prípad z Talianska. Podklad výborný , ale s tým prevedením už tak spokojný nie som. Prišlo mi to citovo plytké od väčšiny postáv , čo sa v takomto filme , kde všetko závisí od emócií , nemôže diať. Fajn jednohubka ale nie na viac-krát .  3* 50%

Zámek a klíč - Série 2 (2021) (série)

Druhá Séria LaK bola za mňa úplný priemer. Prvá polka série ale nasvedčovala tomu ,že to dokonca môže predbehnúť jednotku. Bola príbehovo zaujímavá , temnejšia , a hlavne mysteriózna . Bohužiaľ sa tvorci nevedeli dokopať do konca tým správnym spôsobom. Posledné časti mi prišli pomerne rovnaké a finále bolo za mňa dosť odlfáknuté. Keby rozdelili finále na viac častí a nenatočili by sa 2 zbytočné časti o ničom , možno by moje hodnotenie bolo iné . Prvá polka 4* ale žiaľ koniec pokazil - 3* 60%

Eternals (2021)

Tak po veľkolepom finále Avengerov , ktoré bolo pred dvoma rokmi , máme novú sympatickú skupinu hrdinov ,ktorí nás budú sprevádzať minimálne dalšiu dekádu. Ale teraz ku filmu: Bola to trošku zmena od iných Marveloviek a možno mi vadila trochu dlhšia stopáž (bolo tam veľa hluchých ''nudnejších'' pasáží) , ale aj tak som si to dokázal užiť nadpriemerne. Top celého filmu je za mňa určite finále , na ktorom sa ani trochu nešetrilo. Na rozbeh super , ale od ďalších filmov očakávam viac . 4*

WandaVision - Finále seriálu (2021) (epizoda)

Po 9 častiach sa nám krásne všetko spája a vysvetľuje. Výborný záverečný fight a toľko easter eggov, že ich ani nespočítam. Potitukové scény nám zasa otvárajú možnosti , čo sa s týmto svetom stane. A ja sa nemôžem dočkať . 5*

Čističi vesmíru (2021)

Kórejčania nám naservírovali celkom fajn Sci-fi, ktoré určite poteší v tejto hluchej dobe.(čo sa týka Sci-fi filmov). Vizuál a efekty nenahnevajú (klobúk dole ,že toto spravili s približne 20miliónovým rozpočtom). Príbeh ma až tak nezaujal ale záporák taký ako má byť,čo je za mňa plus. Nepáčilo sa mi tu ale viac vecí , kvôli ktorým som sa nakoniec rozhodol nedať 4*. Za prvé- neuveriteľne dlhá stopáž , pár zbytočných scén sa naozaj mohlo odpustiť.Za druhé si veľmi nejdem ten ich kórejský humor, keďže mi príde veľakrát až príliš jednoduchý a urobený tak pre moju 7 ročnú sestru. Za tretie mal tento film veľa hluchých miest kde som strácal napätie a kvôli tomu som na konci nemal skoro vôbec žiadne emócie a ten taký drive s otázkou ako to celé sakra skončí. Kukať sa to ale rozhodne dalo , ako som už povedal Sci-fi filmov nie je nikdy dosť a boli tu aj pekné momenty. Za mňa 62%

The Mandalorian - Season 2 (2020) (série)

Proste Wau. Absolútne som nečakal že táto séria dobehne ,dokonca prekoná prvú. Každá časť nabitá akciou , veľa prekvapení , proste úžas.Za mňa najlepšia časť 14 a príchod Boba Fettu! Výborná robota - 90%