Bude nám horúco? (2010) (TV film)

Slovenský dokument o globálnom otepľovaní, ktorý akoby vypadol z produkcie Al Gora. Kopec nepodložených žvástov a nezmyselných čísiel, ktoré nič konkrétne nedokazujú. Tvrdenia dotyčných si navzájom odporujú - jeden hovorí o poklese zrážok, druhý naopak o náraste. Takže celkovo zabitý čas a nulová výpovedná hodnota. Jedna * za technickú stránku.

Bunkr smrti (2008)

Za vizuálnu stránku a zaujímavý námet (nacistické experimenty ma vždy lákali), inak nehorázna blbosť.

Caprica - Pilot (2009) (epizoda)

SILA! Pilot ma naozaj dostal. Cakal som nieco ako Dallas a dockal som sa dokonaleho prequelu k BSG. Spojenie nabozenskej a technickej linie a to ako vlastne vznikli Cyloni je tak neuveritelne, ze to by to vlastne tak naozaj mohlo byt :D A pri scenach ked sa prvy krat vyslovuju mena Adama a Cylon ma az zamrazilo. Ku koncu som pozeral na obrazovku s otvorenymi ustami. Zatial je to jednoznacnych 10/10 a absolutna povinnost pre kazdeho fanusika BSG.

Cela (2000)

Odporúča 9 z 10-tich psychopatov :)

Centurion (2010)

Jednoznačne najslabší Marshall, čo ma ako jeho obdivovateľa veľmi zamrzí. Oproti takým Dog Soldiers je to telenovela...

Constantine (2005)

Deti poslúchajte a nefajčite aby ste nedopadli ako John Constantine :)

Creepshow (1982)

Veľmi kvalitný mix rôznych hororových poviedok, za Debnu je to absolutórium!