Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 2 body
Roseanna
Pavlína M.
Karviná, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Krimi
Komedie
Drama
Pohádka
Rodinný
film
TV film
seriál
pořad
Československo
Velká Británie
Česko
USA
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Dobrodružství Sherlocka Holmese
(1984)
Návrat Sherlocka Holmese
(1986)
Z deníku Sherlocka Holmese
(1991)
Vzpomínky Sherlocka Holmese
(1994)
Slečna Marplová
(2004)
Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka
(1972)
Znovu u Spejbla a Hurvínka
(1974)
O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi
(1978)
Až tam nezbyl žádný
(2015)
Temný Kraj
(2017)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
Anglicankaaa
A.Anglicanka