Český sen (2004)

Podle tohodle dokumentu pozname jak sou lidi duverivy a "blby". Obdivuju F. Remunda a V. Klusák jak vsechno takhle dokazali z organizovat. Klobouk dolu, panove!!!

Dům voskových figurín (2005)

Hrozne se mi libil napad udelat vsechno z vosku a když sem se dival na bonusy tak sem neveril svým ocim jak to vsechno udelali. I docela me prekvapila Paris Hilton kterou ma rad asi malo kdo ale vcelku to dobře zahrala (hlavne tu scenku jak ji proletela ta tyc celem :-O)

Experti (2006) odpad!

Takhle hrozny "herce" sem dlouho nevidel...byli az moc soustredeny na svuj "hereckej" vykon takze podle me odpad!

Falco (2008)

Sex, drogy a Rock and Roll

Ghoul (2015)

Viděno ve 3D. Bohužel trochu zklamání. Film byl podávám jako o Čikatelovi a o Čikatelovi to skoro vůbec nebylo. Tak zkusím o něm jiný film. :)

Góóól! (2005)

Tento film film me dostal!Hodne se mi libil! Hlavne me dostalo ze tam byli hraci jako Beckham, Zidane, Gerrard, Raul atd. Skvělej film

Griffinovic Vánoce (2004) (TV film)

Klasická vánoční rodinná romantická komedie...

Gympl (2007)

Tento film je hlavne urceny pro mladší generaci….Je dobře propracovsny a dobře udelany akce na metro atd. je videt ze se na tom podileli i writeri jaky malojou uz několik let akorat tech akce by tam mohlo bejt vic. Jinak stim to filmem sem spokojenej.