Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Sebevražedný oddíl (2021)

V žádném případě nelze být tento film srovnáván s odporným originálem, jedná se o šílenou jízdu a je jasné že DC dalo Gunnovi absolutní volnost a řeklo mu něco jako: “Tady máš prachy a dělej si co jen kurva uznáš za vhodný” a to se mi sakra líbí. Postavy mají duši a dokonce si narozdíl od předchůdce pamatujete jejich jména. Všechno to podtruhuje skvělé herecké obsazení a ten Rkový rating bez kterého si to nedokážu snad ani představit. Podtřeno a sečteno jedná se o vcelku velmi chutný bonbónek tohoto léta u kterého bych se zcela jistě nebránil pokračování. Dávám slabších 9 z 10 ale co už…tu pátou hvězdu si to zaslouží hlavně za to že DC konečně vypustilo něco poživatelnějšího co mě pohladilo na duši…a na penisu.

Děsivé dědictví (2018)

Nejsem žádný hororový expert jako všemi milovaný Psychor a zřejmě proto jsem nepochopil co chtěl tímto filmem pan autor říci...první půlka celkem fajn, následně to však šlo do kytek a ke konci jsem si už jen říkal co se děje, chci konec prosím.

plakát

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Ty vole Jardo..

plakát

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

!!!!!!!!!Varování před spoilery!!!!!!!!!!!!Upřímě jsem zpočátku nevěděl co si o filmu myslet a po samotném dokoukání jsem si nebyl jistý zda se mi film líbil nebo ne.Bylo zde jistě pár věcí co mě štvali jako například scény které si mohl mistr Tarantino strčit někam a bez kterých bych se velmi rád obešel.Velkým kamenem úrazu bylo i to že se Charles Manson v celém filmu objevil jen na blbý 2 minuty.Jako co to kurva mělo bejt?Myslel jsem si ,že jdu na film o něm a jeho rodině která na konci brutálně zavraždí těhotnou Sharon.Bohužel ani toto nedopadlo ,ale v konečné fázi jsem byl se závěrem byl spokojen a vlasně bych mohl říct ,že dokonce i nadšen ,jelikož vidět Lea grilovat holku plamenometem v bazéně byla prostě prdel a Brad dokázal že i Bruce Lee je na něj krátkej a že dokáže zkurvit celou partu Mansonových maniaků.Sečteno a podtrženo zde máme film ,jenž zpočátku nemusí každý ocenit ,ale postupem času si k němu najde cestu snad každý Tarantinovský fanda.Nyní jsem se konečně po několika měsících odvážil toto mistrovské dílo shlédnout podruhé a musím říct že se můj pohled na film poměrně hodně změnil a měním hodnocení na 5* když vezmu v potaz vsechny ty detaily a odkazy, kterými nám Quentin dokazuje svou nehynoucí lásku pro filmovou tvorbu.

plakát

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Spidermanův výlet do srdce Evropy dopadl poměrně uspokojivě, i když jsem od něj čekal malilinko víc (především od první půlky filmu).Nejvíc mě však štval předvídatelný děj což u Marvelovek není až tak obvyklé... no a tím jsem asi vyčerpal veškeré mínusy.Spiderman byl furt stejnej simpaťák a tetička May stejná MILFka jako minule.Jake Gyllenhaal (alias Mysterio) to zahrál brilantně avšak nic jiného bych od herce podobného formátu čekat nemohl.Shrnuto a podtrženo máme zde povedenou Marvelovku, která skvěle navazuje na předchozí Endgame a zároveň rozšiřuje odkaz zesnulého Tonyho Starka. Uděluji solidních 8.5 z 10ti a doufám že po třetí hodím Peterovi i tu pátou hvězdu.

plakát

Proč? 13x proto - Série 1 (2017) (série)

První série 13 Reasons why je mistrovské dílo o kterém budu zcela jistě vyprávět svým vnoučatům.Jeden z mála seriálu, který ve mně zanechal stopu, která i po několika letech nezmizela a stále přetrvává.Stopa, která mě přiměje přemýšlel nad celým příběhem znovu a znovu.A právě to je na něm to kouzelné ale zároveň smutné jelikož příběh je žalostný natolik, že člověka dokáže lehce rozbrečel a popřemýšlet nad tím kolik lidí trpí v dnešní době podobnými problémy jako Hanna. PS:Pokud bych byl žena, tak bych celou 1.serii prirovnal k análnímu sexu (ze začátku to bolí, ale nakonec si to užijete).Co se týče 2 série jsem názoru, že nikdy neměla vzniknout, jelikož příběh byl skvěle zakončen tou předchozí.

Mechanický pomeranč (1971)

Todle je jeden z těch filmů, který se stal kultovní záležitostí snad pro všechny milovníky podobně ulítlích experimentálních specialitek. Film začíná něčekaně originální, avšak velmi podivnou scénou, na kterou snad nikdy nezapomenu a celá první půlka filmu je zkrátka geniální. To se však nedá říci o druhé, jenž mě poměrně zklamala, jelikož jsem doufal, že film takových kvalit si bude držet stejné tempo po celou dobu a proto mě velmi mrzí, že nemohu dát plný počet s čistým svědomím.

Ghostland (2018)

Ghostland představuje přesně to co od každého hororu očekávám! Atmosféru při které mi naskakuje husí kůže, originální zápletku a nakonec plot twist, jenž otočí celý dosavadní průběh filmu o 360 stupňů. Na těchto třech pilířích by měl stavět každý, kdo chce vyplodit alespoň lehce poživavatelný horor, ke kterému se dívák mile rád vrátí. Za atmosféru a originální průběh děje mi nezbývá nic jiného, než udělit plný počet.

Jessabelle (2014)

Hororová slátanina, která patří mezi ostatní klišé dnes již téměř béčkového žánrů, který zkrátka nepřichází s ničím novým. Je to nuda při které jsem usínal a myslel jen na to, aby to už skončilo. Občas nějaká ta klasická "lekačka", která mě nejspíš měla vyděsit a nakonec závěr, který byl naprosto nesmyslný a postrádal vysvětlení. Možná, kdybych to celé viděl znovu nějak by to do sebe zapadlo... ale proč bych to sakra dělal že?

plakát

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Právě na tento díl jsem čekal celé 2 roky a nakonec jsem se dočkal té nejhorší seriálové bitvy ve které vše postrádalo logiku a smysl. Předchozí dva "okecávací" díly jsem hodnotil velmi kladně, jelikož nás zřejmě měly připravit na krveprolití, které tu ještě nebylo. Opak je však pravdou a my se dočkali nejhoršího dílů Hry o trůny, který tu byl a zřejmě i bude. Ty dvě hvězdičky dávám opravdu z milosti, jelikož seriál zbožňuji, avšak tímto u mě klesl pekelně hluboko.

Ovládací panel