Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

WTF?! Proč je každá epizoda v červených číslech a celkové hodnocení je 58%?! .. Nechápu

Mandy - Kult pomsty (2018)

Po prvních patnácti minutách jsem se třikrát podíval na čas a rozhodl jsem se , že takhle to dál vážně nejde . Neskutečně zdlouhavé tempo , které nepřínáší doslova vůbec nic . Nakonec jsem preskočil první hodinu a poté se na to už aspoň trošku dalo dívát , brutalita se nedrží zkrátka a Cageová scéna na záchodě je super . Barevná paleta mi ale způsobovala spolu s kombinací hudby jen bolení hlavy a málem jsem u toho usnul.

Maradona v Mexiku - Příjezd (2019) (epizoda)

Pomalý start, kromě záběru z přátelského zápasu a nejlepších zápasů Maradony jsme moc zajímavého neviděli.... Snad se to zlepší... Seznamování s novým týmem jde "až moc hladce ", čekal jsem větší drama...

Mizerové navždy (2020)

Třetích Mizerů jsem strašně bál.. První dva díly uznávám hlavně díky VYNIKAJÍCÍ akci. Michael Bay byl na svém vrcholu a doteď ho nikdo nedokázal překonat. Hlavní představitelé mi ale nikdy nepřirostly k srdci, celá chemie mezi nimi mi přišla strašně chabá ( Bay ostatně nikdy dialogy neuměl, viz. Six Underground). Pokračování jsem tedy radši vůbec nechtěl a trailery mi to vlastně jenom potvrdili ( hlášky strašně na sílu a akce nemastná, neslaná). Pat a Mat ( jejich jména se naučím až po čtvrtém Policajtu z Beverly Hills) to ale zvládly nad očekávání. Hlavně dialogy se zvýšili tak o tři úrovně a bylo to často dokonce hodně vtipné. Závěrečný twist je možná trošku mimo mísu a každý filmový fanoušek si určitě říkal: "Neviděl jsem podobný zvrat s Willem Smithem už minulý rok? No jasně!". To ale určitě nikomu vyloženě nezkazí finální dojem a celé si to určitě užije.. Ten feeling 90tek je prostě boží...

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Je to celé z rychlíku, ale Fincher asi nechtěl, aby to mělo 6 hodin. Trošku škoda, možná bych si to více užil jako minisérii.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Vizuálně to je paráda ..O tom žádná ..Nápadu je taky dosti .... Ale co dál? VTIPY jsou strašně křečovité a tak nějak "dětské"... Chris je cool, Tessa se snaží, chemie mezi nimi není nejhorší... Záporak byl už ale jasný z traileru ......Scénář bych možná i já vymyslel podobný, ale není to nekoukatelné... ..54% si to ale nezaslouží... Pořád je to poměrně dobry blockbuster se super efekty... 6/10

Nebe s.r.o. (2019) (seriál)

Tento sedmidílný seriál jsem si vyhledal jenom kvůli Radcliffovi, ten chlap mě prostě baví. Není to v celkovém výsledku vůbec zlé, ale obsazení předpovídalo trošku větší pecku, poměrně škoda. Steve Buscemi hraje boha poměrně dobře, ale nejednou se fanoušek setká až s trapnohumorem, který prostě každému nesvědčí. Daniel se zase občas tváří až moc empatický, což se často nehodí a není to moc uvěřitelné. 6/10

Nespoutaný Django (2012)

Říkejte si cokoliv, ale tohle je pro mě vůbec nejlepší Tarantinovka! Ano, přesně tak, poráží i Pulp fiction! Ten casting je prostě geniální! Christoph Waltz je naprostý poklad! Je trošku paradox, že nejméně výrazná je postava hlavní, tedy Jamie Foxx. Nepodává vůbec špatný výkon, ale vedle Lea, Samuel a Waltze prostě nemá šanci vyčnívat. Většina lidí nesouhlasí s finálním aktem. Upřímné by mi taky nevadilo, kdyby film skončil tou neskutečnou přestřelkou, ale rozhodně mi závěr nezkazil zážitek. 9/10.

Nouzový východ (2008)

Hardcore drama po všech stránkách, Leo opět dokazuje, že má rád dramatické role a je v nich naprosto dokonalý, člověk jen čeká, kdy už vybouchne v "dokonalé" rodince. Dokonale zařazená role byl i muž, který přišel z blázince a měl empatie k manželce. Opravdu jsem si tento film užil.. 8/10

Odebrat z přátel (2014)

Vůbec se nedivím, tak špatnému hodnocení. Největší chyba filmu je to, že je pod ním napsáno: Horor. Je to spíš prostě typické "teen" drama, které ale místy dokáže vytvořit napětí. Nenudil jsem se.