Bitva o Alžír (1966)

- Měli jste už někdy někdo tasemnici? - To je červ, který muže růst donekonečna. - Můžete zničit tisíce částí, ale když zůstane jeho hlava, rozmnoží se znovu.

Každý mladý muž (1965)

film necekane nevyvrcholil armadni bukkake akci, ikdyz se primo nabizela .)

Urideului haenbokhan sigan (2006)

U korejskych filmu jsem na to zvykly, ale tohle uz bylo trosku prilis, neuveritelne klisovity kyc.

Prometheus (2012)

Damon Lindelof uz urcite pise dalsi naslapany scenar pro nasledujici dil ;-) Scenar byl tragicky ala Lost, nesmyslu tam bylo az az a cele to pusobilo jako jednoducha sci-fi riznuta beckovym ne-li ceckovym hororem... Jak se tohle mohlo stat a Ridleymu tak vymknout z ruky? ....ale tohle se fakt povedlo: http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/uprimne-trailery-prometheus + ted jedna hvezda navic za bonus dokument film o filmu (3h:40min)

Neklid (2011)

- Jako veverka bez oříšku a bez mámy - Jako jelen touží po říčce, Má duše touží po tobě, Bože - Nicrophorus americanus, americký hrobařík. Líbí se mi ten jeho knír. Je úžasný. - Proč myslíš? - Ucítí mršinu na kilometry daleko, ten pach smrti. Sameček a samička se u mršiny sejdou a seznámí se. Pak ji společně zahrabou. Spáří se a samička na tu mršinu snese vajíčka. Ale na rozdíl od ostatních brouků od těch vajíček pak neutečou. Vyhrabou si někde poblíž malou komůrku. A když se mláďata vylíhnou, rodiče jim předžvýkají kousky té mršiny a krmí je. Není to úžasné? Starají se o děti. ...po dlouhe dobe krasny romanticky film, citlive natoceny a vyborne zahrany, thx gus! .)

Generál Patton (1970)

americky hrdinsky epos, ktery mel zrejme jediny cil: verbovani vojaku pro vietnamskou valku..