Jolene (2008)

zkratkovity, nerealny pribeh o naivni blbce, ktera neumi rikat ne. neoslnive herecke vykony, nedustojne odbyty konec. ovsem sukacka na korbe v mrkvi byla originalni .)

Mučedníci (2008)

1* za remeslo, 2* za "rozuzleni" na konci, ikdyz hodne chabe. jinak nudna tryzna protkana nonsense brutalitou cely zbytecny, dlouhy film.

Predátoři (2010)

dobre pripravene divadlo dotykajic se tradicnich kulis na jednom jevisti resp. v jednom hangaru/studiu .)

Špatnej polda (2009)

original byl mnohem ucelnejsi, smysluplnejsi a vyzivnejsi. cage sice lepsi nez v jeho nedavnych predchozich rolich / filmech, ale harveymu keitelovi se rovnat bohuzel nemuze. navic mi prisel vetsinou jak hystericky baset, kteremu dana role ani trochu nesedi.

Michael Jackson's This Is It (2009)

this is shit! tenhle kalkul smrdi na sto honu. uplne zbytecna vec - film o nenatocenem filmu - kdyby to nebylo, vubec nic se nestane. ztrata casu vetsi nez kazdodenni zavazovani tkanicek nebo cisteni zubu. chvilkama mi to prislo jako by me nataceli v praci, ale kamera nikdy nezabrala monitor zepredu resp. jeho obsah...

Pod vlivem lásky (2008)

povrchove zdanlive jednoducha zalezitost, ale uvnitr skryta krasa, rozmanitost, kontinualnost a duvody k premysleni. sice maratonek 237 min, pricemz si dokazu predstavit i mensi stopaz se zachovanim kontur, ale imho to stoji za shlednuti.