tenista

4 body

<< předchozí 1 2 3
    • 16.10.2009  15:40
    2012: Soudný den (2008)

Po dlouhé době mě nějaký film donutil napsat komentář, mrzí mě že zrovna ten negativní. Na film 2012, který má přijít do kin tento listopad se velmi těším, tak jsem si říkal, že tohle by mohl být slušný předvoj. Ale že dostanu takovouhle srágoru, to jsem nečekal ani ve snu. Směšný efekty, naprosto stupidní dialogy a nejtrapnější konec filmu, co jsem snad v žiotě viděl, během těch 92 minut jsem asi 50x musel zadržovat zvracení. Jediné co mě u toho filmu drželo, byla vidina závěrečné katastrofy, kterou jsem bohužel nedostal. Jestli vám můžu dobře poradit - NEKOUKEJTE SE NA TO, BUDETE LITOVAT HODINY A PŮL ČASU!!! RADŠI BĚŽTE DO HOSPODY, BUDE TO PRO VÁS ZDRAVĚJŠÍ!!!

• 18.5.2008  23:33
    Grandhotel (2006)

Jako prostě bylo to dobrý, docela jsem jako prostě bavil , navíc jako prostě studuju v Liberci, takže záběry Ještědu mi jako prostě přišly takový příjemně nostalgický a jako prostě Dulava v roli recepčního byl jako prostě krutej :o)

• 18.5.2008  09:56

Čekal jsem, že to bude o dost horší. Neustálá akce mi nedovolila se nudit a přiznám se, že v několika momentech jsem měl i trochu stažený půlky ;o) Z nostalgie a vřelého vztahu k oběma druhům monster ještě jednu * dodatečně přidávám ;o)

• 5.5.2008  12:22
    Suprhrdina (2008)

Až na pár momentů (tim myslim opravdu 2) to byla šílená trapárna, kterou bylo vážně dost těžký dokoukat.

• 10.4.2008  11:35

Jednoduchočký děj značně převyšují akční a obojové scény a v neposlední řadě přítomnost neskutečně krásnejch bab - mňamiiiii :o)

• 9.4.2008  13:00

Rambův návrat je teda dost drsnej. Části těl lítaj všude kolem, což teda není na škodu, pokud u toho ovšem nejíte :o)

• 7.4.2008  13:45

Poslední díl této velmi vydařené trilogie už je o malinko slabší, než předchozí dva, ale i tak je to pořád vynikající zábava, která neomrzí. Jsem rád, že všechny důležité postavy byli ve všech třech filmech.

• 7.4.2008  13:42

Kvalitativně srovnatelné s jedničkou. Frank Drebin se nezastaví před ničím a je to jen dobře :o)

• 7.4.2008  13:40

Tak tuhle trilogii už jen tak něco v podobném žánru nepřekoná. Kamenná tvář L.Nielsena musí odrovnat každého, co se týče příběhu a režie, tak se snad taky nedá nic vytknout.

• 7.4.2008  12:22

Průměrná romantická komedie na už ne moc originální téma, ovšem se sympatickými představitelkami hlavních dámských rolí.

• 2.4.2008  12:31

Dobře si vzpomínám, když jsem byl z tady toho filmu úplně nadšnenej a obdivoval bojovou techniku všech soutěžících, soucítil s J.C.V.M., když mu ten trouba ve finalovém kole hodil prášek do očí. Ovšem když na to koukám teď, tak se tomu všemu musim smát, nejvíc "bohužel" těm bojovým scénám. Kdyby na ně nastoupil Jet Li, tak by s tim tempem, který tam předváděj, neměli absolutně žádnou šanci.

• 18.3.2008  10:58
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Po Přátelích můj nejoblíbenější sitcom, který mnoho věcí od Přátel přebral (páska přes oko Lily - stejně jako u Moniky, Barney se stejně jako Joey nechal vysvětit a oddal své kamarády atd.). To ale nemění nic na tom, že se moc bavim a všechny postavy jsou mi velmi sympatické. Doufejme, že se ješte pár řad natočí a tahle super partička se nerozpadne. Nyní také musím ocenit herecký výkon Britney Spears, který opravdu nebyl tak špatný, jak by se dalo očekávat.

• 18.3.2008  10:54
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Zase jeden ze seriálů s trochu netradičním, ale zajímavým námětem, který si mě získal.

• 18.3.2008  10:50
    Párování (TV seriál) (2000)

Výborný sitcom plný britského humoru s nezapomenutelným Jeffem a Stevem. Škoda, že se natočilo tak málo dílů.

• 18.3.2008  10:35

Musim uznat, že jako student VŠ jim takovýho pomocníka docela závidim :o)

• 17.3.2008  14:00
    Californication (TV seriál) (2007)

Konečně další role, která Davidu Duchovnymu pořádně sedla. Těším se na další řadu!!!

• 17.3.2008  13:57
    Daredevil (2003)

Zfilmované komiksy mám rád, ale tohle se ani nepřibližuje Spidermanovi, Supermanovi či X-menům. Jediný zapamatováníhodný herecký výkon předvedl Colin Farrell, jinak to byla fakt bída, navíc s téměř nulovým dějem.

• 12.2.2008  22:55
    Hrdinové (TV seriál) (2006)

Jo mít tak vlastnost alespoň jendoho z nich, to by bylo něco :o) Sci-fi "výrobky" podobného ražení, ty já prostě můžu, zvláště pak, když jsou navíc i dobře zpracovány. Moje nejoblibenější postava je Hiro, mám hrozně rád ten jeho japonský přízvuk a jeho hlášku "I come in peace" :o)

• 12.2.2008  22:47
    Dexter (TV seriál) (2006)

Vůbec jsem netušil, co mám od Dextera čekat, sehnal jsem si ho vlastně jen proto, že už jsem měl všechno ostatní shlédnuto. Dostal jsem brilantní seriál s velmi zajímavým hlavním hrdinou a propracovaným dějem, který mě okamžitě vtáhnul do sebe a nedal mi spát. Já na to prostě musel koukat, koukat a koukat, dokud jsem to nedokoukal až do konce :o)

• 12.2.2008  21:58

Film založený především na dialozích, což není můj šálek kávy, já prostě potřebuju, aby se ve filmu pořád něco dělo, jinak začnu usínat. Tím nechci říct, že ty dialogy nebyly kvalitní. Ovšem ta konečná honička byla fakt cooooool :o) A to nemluvim o Rosario, ta je cooooool pokaždý ;o)

• 12.2.2008  21:51

Když pominu fakt, že se mi v určitých částech tohoto filmu udělalo špatně, tak musim říct, že jsem se celkem i bavil, filmy se zombie námětem celkem můžu. A v porovnání s Autem zabijákem se tady toho stane za 10 min víc než tam za celý film, což oceňuju.

• 12.2.2008  10:22

V podstatě srovnatelné s jedničkou, nemám k tomu co víc napsat, to bych se opakoval.

• 11.2.2008  12:03

Nic jsem nečekal, nic jsem nedostal. Takových filmů jsou už stovky - vláda si najme vysloužilého experta, který najde jehlu v kupě sena během 5 vteřin a bombu udělá z věcí co najde v kredenci, ty lidi, kteří pro něho přijdou, nejdřív vyfakuje, pak se v něm hne svědomí a jde do toho, pak přijde zrada, únik a vydařená pomsta. Film s tak předvýdatelným dějem jsem snad ještě neviděl, dokoukal jsem to opravdu jen kvůli osobě jménem Kate Mara (woooow ;o)

• 11.1.2008  10:42

Dlouho jsem tento film hodnotil pouze 4*. Dneska jsem si ho ale pustil na domácím kině a musel jsem dát plné hodnocení, protože ty poslední 2 písně, to je nářez (bez pořádnýho ozvučení na mě takovej dojem nedělaj). Hlavně vždycky, když začne zpívat ta silnější černoška, tak se mi až derou slzy do očí!!! Za poslední 2 dny jsem si to finální vystoupení pustil asi 8x a pořád jsem z těch songů uplně paf. No a Jack Black, to je správnej šílenec ;o) LET'S ROCK!!!

• 17.11.2007  11:36

Tenhle filmek mám moc rád. Pohodovka, jede si pořád to svoje. Ani jednou jsem těch 144 minut strávených u televize nelitoval.

• 3.11.2007  17:49
    Disturbia (2007)

Velmi solidní thriller, Shia LaBeouf má podle mě velkou budoucnost. Při některých scénách se mi doslova tajil dech, některé se mnou ale absolutně nic neudělaly, proto "jen" 4*.

• 31.10.2007  15:35
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Jo u tohoto seirálu o smích nemám nouzi. Na Přátelé to sice nemá a poslední 2 řady už nemaj takovou kvalitu, ale pořád to na ty 4 hvězdy stačí. Jendu ale musim přidat za Kouďáka a jeho nezapomenutelný smích (možná spíš díky Filipu Jančíkovi, nevim, jak to je v originále). Jedniné co vadí je to, že vžycky někdo něco udělá a na konci se strašně omlouvá, jakej byl idiot a jak ho to mrzí. Za to naopak jednu ubírám. Takže jsme zase na 4 hvězdách :o)

• 31.10.2007  14:38

Vynikající film, když o tom tak přemýšlým, tak můj nejoblíbenější český. Kultovních hlášek je tady nespočetně ("chčije a chčije", "zhluboka dýchej Zuzanko, ať se ti roztáhne hrudní košíček", "nehoupat!", "nechybí vám něco?...piva tu nejsou!", "cihly, tvárnice, okapy, tašky, hromosvod........................ "u-u-u...vejš Radime...U-U-U", "ale je tady krásně!" atd atd atd). Prostě skvost :o)

• 31.10.2007  14:27

Přátelé já vám opravdu nevim. Já bych vám to neradil. Já totiž všecko sežeru. Já když du z práce, tak celou hodinu nakupuju. Plnou tašku toho nesu. 10 deka salámu, 10 támletoho, 15 deka selský tlačenky, 20 deka obyčejný, trošku majonézy a kyselý ryby. Ty já strašně rád. A já jak už to vidim za výkladem, tak na to dostanu tak strašnou chuť, že až z toho zeslábnu. A tak rychle nakoupim a du domu. Ale to nejdu, to já utikám. A doma to všecko sežerem. Díváme se na televizi a já pak šahám a šahám a žeru, až na stole nezbyde nic. Tak sem to sežral, povidám, a dem spát. Ale o pulnoci se hlady probudim a zápasim se svym svědomim. A pak si řeknu HOVNO! Du do špajsky, uříznu pulku salámu a tu pulku žeru v posteli. Manželka ze spaní řiká: jen ať mi neumastíš peřiny, a spí dál. A já taky usnu. Ale za hodinu se zase probudim a už to nevydržim, vstanu a du sežrat tu druhou pulku salámu. A tak to de až do rána. To pak snídám vepřovej bůček. Jak vám řikám přátelé, nevim, nevim.

• 29.10.2007  09:10
    Želvy Ninja (TV seriál) (1987)

Jo je to nostalgie vzpomínat na tenhle kultovní seriál. Taky jsme si na ně hráli, 4 bratranci - 4 želvy, pěkně nám to vycházelo :o) Já osobně byl Leonardo - velkej šéf (ačkoli jsem byl nejmladší :o)

<< předchozí 1 2 3