• Pohádka

Kráska v nesnázích (2006)

Když to shrnu, je to příběh mladé ženy, která si vzala kriminálníka, má s ním dva rozmazlené spratky, a do všeho ji kecá tchyně, co má vypatlaný mozek, peněz chtivým rádoby knězem! A přítel její matky, je ukázkový psychopatický uchy! Když do příběhu vstoupí postava majetného cizince. Děj filmu, začíná mít vyšší level. Herecké výkony, Ani Geislerové, Jiřího Schmitzera a Josefa Abrháma jsou prostě dokonalé. Zápletka, dialogy, nádhera.

Chvilky (2018)

Tento příběh, nešťastné a všemi zneužívané dívky. Mně ze začátku nudil. Ale postupně jsem se přistihl při tom, že ji v duchu radím, co má dělat. Konec filmu byl nečekaný, a mrzelo mě, že se nedozvím, jak tento příběh dívky dopadne.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Dá se na to dívat, celkem dobré zápletky. Ale proč ty horoskopy? To si scenáristka Iva Procházková, vážně myslí, že datum narození, ovlivní povahu člověka! Nechápu. Nebyla by lepší křišťálová koule?

Léto s gentlemanem (2019)

Tak jsem se přemohl a zhlédl tuhle sračku, a hlavně protrpěl, ubohé. A kdyby se mně někdo zeptal, o čem to bylo? Nedokázal bych mu odpovědět!

Nabarvené ptáče (2019)

Mediální kampaň která předcházela tento film, připravovala diváka na něco co ještě nikdy neviděl. A to, jak na festivalech v Benátkách a Torontu utíkali diváci z kina?! Mněkoty! Já neviděl nic co by mně vyděsilo. Ve filmu se skoro nemluví a myslím že se nemnělo mluvit vůbec ! Mluva mi připadala, jako s internetového překládače! Ale přesto Nabarvené ptáče, rozhodně není nudný film. I když neznám literární předlohu myslím že se to,Václavu Marhoulovi povedlo. Není to film, na který se podvám ještě jednou! Ale když to porovnám ze součastnou českou tvorbou musím uznat že je to vyjímečné dílo!

Kameňák (2003)

Tohle se snad nedá ani nazvat filmem. Něco tak ubohého a trapného se jen tak nevidí. Než bych se na to podíval podruhé tak si raději vypíchnu oči!

Labyrint - Série 1 (2015) (série)

Moc hezky zamotaný příběh. Byl jsem strašně zvědavý, jak to dopadne. Seriál je temný a depresivní, ale velice působivý. Těšil jsem se na každý nový díl.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Tak tohle se fakt nepovedlo. Příšerná a dlouhá nuda. Obzvlášť herecký výkon Heleny Nováčkové byl fakt ubohý ! Výhozené peníze na tohle se nikdo po druhé nepodívá!

Tři králové (1998) (seriál)

Jeden z nejlepší českých seriálu tohoto válečného období ! Protektorát asi nebyla žádná sranda ( asi něco jako koronavir karanténa)...to byl vtip :o).... Perfektní herecký výkon - především Vladimíra Javorského. Nejlepší seriál zabývající se protektorátem co byl natočen po roku 1989. Prostě skvělé,

Sedmero krkavců (2015)

Tahle pohádka se povedla, nejen díky výborné režii, Alice Nellis. Ale především, díky dobře zvolenému hereckému obsazení. Litoval jsem nebohou Marthu Issovou, když musela holýma rukama trhat kopřivy, aby mohla vyrobit košile. Po zádech mi přeběhl mráz, když Martha na podpálené hranici došila poslední košili. A se slzami v očích, vyhodila košile do vzduchu, a zavolala své bratry.