Moviemaker

okres Bruntál

1 2 3 4 následující >>
    • 5.11.2007  21:44
    Hodiny (2002)

Chvilky v tomto filmu se zdají poněkud depresivni. Dokonala predloha dokonale filmove dilo. Titul který si zaslouží oslovení "pro náročné". Vybornou hereckou roli tomu dodava moje oblibena Nicole Kidman, neskutecny snimek ktery me dostal kazdym detailem a nema konkurenci ve svem druhu. jak kdysi rekla Virginie Woolfova: "Je tedy život pevně zakotvený, nebo se ustavičně mění? Ony dva protiklady mě doslova pronásledují... Pomíjivost lidského bytí na mě působí tak silně, že často říkam zbohem...."

• 21.10.2007  20:47
    Šakal (1997)

Film který zaujme svoji velkolepym tematem vybornym obsazenim. Pocity jsou smisene, i kdyz jsem se cely film citil perfektne tak proste v te atmosfere byl jeden trn v oku neda se rict co to presne bylo ale jako by jste vedel jak to vsechno dopadne i kdyz jste treba necetli knihu.

• 6.10.2007  18:12
    Transformers (2007)

Zajímavý snímek, který vás vrátí do dětských let. Ale bohužel když už jste ti větší tak většinou vidíte další až příliš originální příběh. Film vás uchvátí svými dokonalými speciálními efekty, které opravdu nemájí chybu a okamžitě vtahnou do děje, proto mé honocení je o tolik vyšší a film si rozhodně zaslouží za tuhle výše zminovanou vlastnost Oskara. Nakonec je pravda že Steven Spielberg vi do čeho má investovat.

• 5.10.2007  07:08
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Tak po prvním dile jsem si říkal co je na tom tak úžasného, ale jak jsem zhledl prvních deset dilů bylo mi to jasné. Michael Scofield je prostě borec který to má všechno vymyšlené do posledního detailu, když si myslíte že udělal chybu tak tomu tak není a je to pouze součást jeho plánu. Druhá série je trošku horší a zamrzí že u spousta hlavních postav nekompromisně spatříte kulku v čele. Bohúžel je tu už i třetí série kde je perfektni prostředí Panamského vězení ale postrádá důležitou věc a to je nové tetování, tak to potom vypadá že Michael neví co má sám dělat.

• 27.9.2007  07:07

Coze? Kde je John jen jsem si vsiml nejakeho starika z trosku akcnim telem a plny blbych kecu kde je zlata 1, 2. Za akcni zpracovani, ktere opravdu uchvati davam ****

1 2 3 4 následující >>