Petr490

okres Mělník

2 body

<< předchozí 1 2
    • 19.10.2019  23:01

Až na posledních 20 minut to byla paráda. Tam se přeskočila Ukrajina, velká část Uzbekistánu a Kazachstánu. Vojta porodil, potitulková scéna jasně dokazuje že další expedice bude, snad to bude ještě lepší než teď :-)

• 15.10.2019  21:03
    Rambo III (1988)

Ramba mám hodně rád, je to podle mě legendární akční film který se dá sledovat dokola tisíckrát. Ale tahle trojka se teda moc nevyvedla. Je to moc na styl rychle a zběsilem, všechno tam lítá, moc to bouchá a moc to prostě nefunguje jako Rambo, stylem nůž, zbraně co najdu, šípy co explodují se změnili na letadla, hovadiny, výbuch každých 5 minut a střelba z helikoptér tomu taky moc nedává. Aspoň že to prostředí se vystřídalo

• 14.10.2019  21:32
    Steve Jobs (2015)

Představte si krásná dvojčátka, siamská! Jedno se jmenuje Steve druhé Apple. Dvojčátka se od sebe párkrát oddělila, pak zase připojila a nakonec jedno siamské dvojče postihla rakovina, dvojče se chvíli léčilo mrkví nakonec došlo k závěru že bude lepší chemoterapie. Haha vysmál se osud. Dvojče Steve skonalo po dlouhé nemoci s rakovinou. Druhé dvojče se chvíli dusilo Cookem [čti: kokem] a nakonec tragicky skonalo na zadušení se touhou po penězích. Z vize, značky, čistoty, náboženství se stala sekta která každý rok přidá jeden fotoaparát, hromadu hoven kde na vrcholu kouká zlaté jablíčko a usmívá se Steve z křemíkového nebe. Kéž by existoval (M)Elon phone, doplňoval by mojí budoucí Teslu, která by mě vozila na měsíc pomocí autonomního řízení a přes mobil bych jí jen dával kam chci jet. Snad na to jednou dojde :(

• 10.10.2019  18:26
    Premiér (TV seriál) (2019)

Toto se nedá ani dokoukat :). Nazval bych tento pořad Lobotomie Jaromíra Soukupa

• 9.10.2019  20:39
    Kill Bill 2 (2004)

No popravdě už tomu chyběl ten elán v podobě cákající krve, bojů s mečem, parádního soundtracku nebo rychlostí jakou film ubíhal. Vlastně až na ten příběh který byl dokonalý a s prvky Tarantina to za moc nestálo. 2* za styl, 1* za scénu v karavanu *2 za černou mambu :). Snad trojka nebude fiasko protože to tak zatím vypadá.

• 8.10.2019  22:12
    Kill Bill (2003)

Nečekal jsem že i vražda může být vtipná. Moc se mi líbil soundtrack, ten byl povedený a taky mě bavila ta brutalita která byla naprosto odporná, ale zároveň to na mě působilo dost vtipně. Možná je to tím že mě občas napadají podobné scénáře, jako někoho probodnout a z něj vycákne proud 5ti litrů krve o rychlosti 100 kmh a zašpiní celou místnost. Jen mi vadila ta japonština které jsem nerozuměl ani trošku.

• 22.9.2019  18:18
    Bohemian Rhapsody (2018)

Já už tu genialitu toho filmu pochopil :). Je to z dob kdy byly dnešní 30-40nící z toho člověka jinde. Ale gay co strkal lofasa do kde jaké kloaky jiných mužů nemůže být filmový hrdina. Je to čistě emoční hra pro dnešní lidi ve středním věku. Co všechno jsem si o něm přečetl bylo až neuvěřitelné. Tohle je pohádka o zubatém afričanovi :)

• 9.9.2019  21:12

Vařila vařila myšička kašičku, vhodila kilo deprese, půl kila pohádky, upadla jí do vývaru bible a vznikla nám Zelená míle! Golema kříženého s nějakou magickou postavou z bible, obarvili na černo a vznikl nám pozemský bůh, chvíli to vonělo skoro jako káva ale postupem času to dostalo vůni pálícího se lidského masa. Od části se zachráněným chcaním to začalo smrdět lidským masem vařeném pozvolna na elektrickém proudu. No a heleme se pán golem nám vyléčí i raka. Dobře tedy co umí dalšího? Přehrávat vzpomínky? Není problém všechno máme. Nakonec nám pan golem naservíroval špetku magie i na pozemšťany. A žilo se krásně až do nesmrti! Dobrou noc všem.

• 1.9.2019  18:35
    Nové bydlení (TV pořad) (2007)

Jako kulisa k míchání vomáčky dostačující

• 28.8.2019  18:26
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Ale jo, je to ok. Dá se to občas sledovat jak kdy. Teď jak běží 10 let prostřena tak je to dokonalé :DD

• 28.8.2019  10:34
    Píp! (2010)

Panebože co to je? Pí(p)čovina

• 25.8.2019  21:06
    Výměna manželek (TV pořad) (2005)

Nova, záruka lobotomie. Ale v tomto případě je to fakt zábava, úchylná a vlezlá. Ty lidi jdou dobrovolně do toho ale, ta úchylnost toto sledovat a bavit se tím je velice nemoralní. Ale já si nemohu pomoci

• 15.8.2019  22:06
    Kmotr (1972)

Tu mafiánskou brutalitu jsem si vychutnával. Film byl pozvolný, takže jsem u něj moc nedával pozor, nuda to nebyla ale úplná zábava taky ne. Bohužel jsem nečetl knihu protože jsem nekulturní barbar který sleduje pouze filmy a čte maximálně bulvární časopisy jako prostředek pro lepší vyprazdňování při velké potřebě na toaletě. Takže hodnocení tohoto filmu je z mojí strany tak jako napůl objetivní.

• 8.8.2019  22:25
    Shrek 2 (2004)

Shrek měl vždy povedený soundtrack :-)

• 4.8.2019  23:11
    Ratatouille (2007)

Tohle je prostě jeden z nejlepších animáků. Vše je tu dokonale jednoduché a zároveň zábavné.

• 29.7.2019  18:34

Skalpovat vás všechny!

• 20.7.2019  18:50
    Na cestě (2012)

Na první pohled je film jako Útěk do divočiny ale tak v půlce jsem začal mít pocit že tenhle film musím vidět, protože patří mezi hromadu filmů které člověk chce vidět jen proto aby na ně v životě koukat už nemusel. Stálé scény se sexem, drogami, alkoholem, psychopat jako z lékařské bible. Ani jsem to nedokoukal a dokoukávat neplánuji.

• 14.7.2019  17:06
    Americká manželka (TV seriál) (2016)

Woow hodně povedený seriál. Nenávidím seriály typu Jak jsem poznal vaší matku nebo Dva a půl chlapa, hlavně ten smích aby náhodou člověk nezapoměl se smát. Tohle tady chybí, a uječená sebevědomá matka tří dětí je často zábavná.

• 9.7.2019  20:48

Mám rád filmy kde je akce nebo se směji ale taky filmy kde brečím. Ale filmy kde je lidskost hlavní pointa filmu, je pro mě velice emotivní. Klasický film kde na začátku něco velice záporné a na konci velice kladné. A mezi tím je zápletka co formuje to špatné na dobré. Mám rád filmy na způsob Nedotknutelní, nemyslím tím etnikum jedné z hlavních postav, ale mám na mysli tu změnu.

• 5.7.2019  21:51
    Comeback (TV seriál) (2008)

Jedinný český sitcom co se doopravdy povedl, nějaké díly jsou povedené nějaké ne. Je to od Novy, což nechápu jak se to nově povedlo, ale fakt se to povedlo.

• 5.7.2019  19:53
    Pot a krev (2013)

Sun Gym gang. Vyzdvihuji soundtrack který se mi moc líbil, vyzdvihuji že je to postaveno na skutečnosti. Ale takhle podivný příběh jsem snad nikdy neviděl. Grilované ruce, litry krve, hromady peněz, sadismus, kurvy a svaly. Takhle by se dal tento film popsat.

• 4.7.2019  21:26

No popravdě toto mě moc nenadchlo. Příběh totální hovno, šlo o jednoduchý příběh který by se dal vměstnat do jednoho dílu Simpsnů. Ale dobře, je to film pro dospívající takže tento příběh je naprosto ideální. Sem tam rozesmát děti nějakou vulgaritou taky není na škodu. Ale doopravdy jsem si vychutnával ty efekty, aaahh to bylo maso. Ještě že bylo hodně efektů protože ty sem si naprosto užil, a těch 5 minut scény kterou nemohu popsat kvůli spoileru ale pro milovníky efektů ve stylu Marvel vzakzuji, těš te se. 2 hvězdy za efekty, hvězda za tu scénu která byla geniální a hvězda za Spidermana. Sorry ale na průměr je to moc kvalitní a na 5 moc nudný pokud tam teda není akce

• 2.7.2019  23:36

Naprosto dokonalé, nevěřím že je to realita. Směju se tomu hrozně, miluji černý humor a humor v situacích XD. Dokonalé přátelé, krásně se mi bude spinkat, je to lepší jak večerníček budu mít krásné sny.

• 2.7.2019  16:37
    NA HRANĚ / ŘEZNÍK (studentský film) (2015)

Parádní dokundament! Pohl je prostě král

• 1.7.2019  21:28
    Vinnetou (1963)

Jakožto (de)generanta Z mě to nenatchne. Ale rád se na to podívám protože je to naprosto fascinující že vše dělali normálně, oheň je oheň, náboje jsou slepý, výbuch je fakt výbuch né blbej affter effect efekt. Dokonalé na tu dobu

• 30.6.2019  12:06

Škoda českého dabingu, mám takový pocit že pokazil velkou část pointy vtipů kterou tvoří anglický jazyk :(

• 26.6.2019  13:28

Citová ždímačka, celou dobu jsem usínal, probudil se ve chvíli kdy kluk měl umřít. Sakraaa! Neumřel. Nepřeju nikomu smrt ale ten film je o hovně. Se školou naprosto nevhodné, sakra malý děcka se smějou kozám striptérky, proč to pouští 6. Třídě? Viděl jsem v tom hodně film Nedoknutelní, ale ten je oproti tomu zábavný, poučný a není tak dramatický, a je více o lidskosti.

• 24.6.2019  21:03
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Bože, byl to dokonalý serial, český dabing byl naprosto dokonalý. Ale ta Líza, to si někdo dělá prdel, zní to jako vychlastaná ženská naplněná héliem. Je mi zle. Anglický dabing se mi nelíbí takže je to skoro nekoukatelné, kdyby mi ovladač dovolil Lízu vymazat z obrazovky udělám to.

• 23.6.2019  20:26

Chvilkami nudné, občas zábava. Hranice mezi nudou a zábavou

• 21.6.2019  22:04

Beana mám fakt rád, je mi ten humor blízký. Jen teda jak ztratí všechny osobní věci a pak tátu je opravdu na kyselinu do očí

<< předchozí 1 2