White Lines (2020) (seriál)

Nojo za hranice se asi ještě dlouho nepodíváme, tak aspoň že White Lines nám to tak trošku umožní. Škoda že krásné prostředí španělské Ibizy hlasitá hudba v klubech je to jediné co seriál nabídne. Herci nic moc příběh hodně kostrbatý a co si budem Alex Pina(Money Heist) to taky nějak moc nezachránil.

Jerry Seinfeld: Jak zabít 23 hodin času (2020) (pořad)

Už chápu že slova it sucks and great jsou si tak podobné. "Před začátkem ááá Jerry Seinfeld a jeho nová komedie GREAT, po skončení IT SUCKS"

Vis a vis (Antena 3 / Fox verze) (2015) (seriál)

„Kapalina je látka bez určitého tvaru,lehce se přizpůsobí své nádobě." Lidské tělo je ze 70% voda. Ty první dvě serie 70% odpovídají má to šmrnc, napětí, emoce, dobrej střih hudubu, ale hlavně to minimum hluchých míst, která ve 3 a 4 serii tvoří většinu epizoda a nebýt Najwa Nimri a dobrému soundracku a pár povedeným scénám tak bych hodnotil ještě víc záporně.Kdyby se tu utlo hned po druhé sérii tak by se udělalo nejlíp!

Poslední představení (2020) (seriál)

Tak po třetím shlédnutí mi to nedalo a musel jsem si založit nový účet, abych mohl konečně férově ohodnotit 10* Po čtvrtém shlédnutí to asi ještě upravím na 15

Poslední představení - Episode X (2020) (epizoda)

Neuvěřitelný!!!"AND THAT LAST SEQUENCE IN THE FINAL HALF-MINUTE-PLUS IS ONE OF THE GREATEST SEQUENCES YOU'LL EVER SEE IN ANY SPORT."