Nabarvené ptáče (2019)

Sám Marhoul to na 46. Lfš řekl úplně skvěle : "V Česku je těžké získat sponzory a peníze na natočení filmu, protože každý(sponzor/firma) si pod českým filmem vybaví to jak si 3 nány jedou do Alp zaprcat". Takže ještě jednou za tento film moc děkuji a strašně si ho vážím stejně jako vás pane Marhoule.

Vlastníci (2019)

"12 Rozhněvaných vlastníků"

Hannibal (2001)

Myslim že Lecter nesnědl jenom jeden mozek, ale rovnou několik protože takovýhle propadák dokáže natočit jen člověk bez mozku.Doslova lituji že jsem tento film viděl a zkazil si tak dojem z celé trilogie

Červený drak (2002)

Oproti jehňatům tomu chybí takový ten celkový feeling a ta atmosféra v čem zase film exceluje jsou herecké výkony hlavně u vedlejších postav.Tak musím pochválit úvodní scénu, která je naprosto famozní. Sumasumárum skvělý film ale ve srovnání s jehňátky je to maličko slabší kafe (kdyby Anthony zase na někoho nečekaně zasyčel tak je to za 5*)

Balada o Busteru Scruggsovi (2018)

Coeni Coeni vy mi teda dáváte. Tak jsem se těšil na svůj první povídkový film, ještě s pocitem že je od bratrů Coenů. No a musím říct, že se to povedlo začáteční povídky jsou spíš tak na zasmání a odlehčení ale pak přijdou na řadu povídky o zlatokopovi, ochotnickém divadlu a jedné karavaně a vuala hned se ubíráme spíše pochmurným a filozofickým směrem, poslední povídka pro mě zase tolik nezaujala a myslím že v sobě nedokázala najít takový potenciál, jaký bych si já od ní představoval.

Město strachu: New York versus mafie (2020) (seriál)

Mám rád filmy o mafii nebo mafiánech dokonce i hry spojené s mafií, viďte pane Vávro. Tento dokument však postrádá nějakou vazbu k hlavnímu hrdinovi, nějaký pouto k postavě z řad mafiánské hierarchie, jako třeba: M. Corleone, Thomas Angello nebo Jimmy Conway. Vím je to dokument a forma jeho vyprávění a servírování příběhu 5ti mafiánských rodin z New Yorku je dosti nezáživná nudná, hodně zmatená, i když na druhou stranu REÁLNÁ. Pár světlých míst, kdy jsem měl uši nastražené a hltal každé slovo z pořízených nahrávek, při montážích různých štěnic a odposlechů, nebo pohled na rozstřílené gagnstery povalujíci se na ulici jsem. Ale jinak seriál hodnotím jako průměrný (Samozřejmě co by to bylo za seriál o New Yorské mafii bez Donalda Trumpa :)