Kmotr III (1990)

Do třetice všechno dobré!

Kmotr (1972)

Velkolepé, úchvatné, impozantní,překrásné. Naprostá klasika a číslo jedna na žebříčku mafiánských filmů.

Kmotr II (1974)

„Pokud nás dějiny něco naučily, zabít je možné kohokoliv“

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

"Pane, pomoz mi zachránit ještě jednoho! Některé momenty vypadají zjednodušeně a nedomyšleně, ale emocionálně film funguje.A tím si mě získal! (no dobře Garfield za to taky trochu může)

Vyproštění (2020)

Děcka s AKčkama, děcka s mačetama, honičky v autě další děcka s AKčkama, Hemsworth v plesnivím kanále, další děcka s mačetama, Hemsworth s bazukou, takhle nějak to vypadá asi 3/4 filmu a je to fakt nadupaný, akční, všude mrtvoly a hektolitry krve a prostě fajn akčňák. No jenomže pak je tu ta jedna kýčovito-sladoučka v slzičkách a litování zabalená čtvrtina ,která ten celkovej dojem trošku schazuje. PS: Ta kamera je boží

Pán tygrů (2020) (seriál)

Ve zkratce, nejnebezpečnější zvířata tady nejsou tygři, ale všichni ti lidi okolo nich, počínaje muletí hlavou, "paní závětí- při mém zmizení...", zadluženým milonářem/kriminálníkem, až po tří zubaté na pervitinu závislé smažky!

Poslední skaut (1991)

"Nobody likes you everybody hates you smile you fuck" A spousta dalších skvělejch hlášek, který se vám vryjou do paměti a když je zapomenete tak si jednoduše film pustíte znovu, protože tohle nikdy nepřestane bavit!

Ozark (2017) (seriál)

Na začátek je potřeba říct, že jsem strašně rád že herci jako Jason Bateman ,které znáte hlavně z těch všech přiblblých holywoodských komedií, se dokáží vybičovat a zahrát i vážnou roli a to hodně přesvědčivě.Pak tu máme děj, sice seriálu o drogách je tu hodně (BRB,Narcos...) tak Ozark si z nich bere jen maličko a zbytek si dotváří sám podle svých pravidel.Všechny postavy se postupně vyvíjí a postupně si ke každé najdete cestu a všechno s ní prožíváte.Co stojí ještě za zmínku je skvělý nápad který se objevuje na začátku každé sezony a ano mluvím o tom "OČKU" , kde jsou nakreslené obrázky které referují na to co se v epizodě stane, za tohle fakt palec hore. Skvělý drama dobře herecky obsazené, nepříjemná atmosféra, prostě Ozark 5*