Černobyl - Open Wide, O Earth (2019) (epizoda)

Třetí epizoda taktéž nezklamala a byla plná emocí až do poslední vteřiny. Velmi silný zážitek.

Černobyl - Please Remain Calm (2019) (epizoda)

Soudruzi to ne a ne přiznat. Prostě to bouchlo no. A i tenhle díl to zachycuje naprosto perfektně. Člověk by nevěřil, jaké drama to může být, i když už nic neexploduje.

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Na poslední sérii si museli diváci počkat delší dobu, než byli zvyklí. A vyplatilo se to? No radši bych si počkal dalších pět let na něco mnohem propracovanějšího, než bylo tohle. Pomiňme že to bylo pouze 6 epizod a pojďme se zaměřit na hlavní nedostatky. Tak zaprvé, proč sakra armáda mrtvých putuje sedm sérií na jih a buduje tak divákovo napětí, jen aby byla zničena za necelou epizodu? Zadruhé, kam se poděly ty úžasný zvraty a propracovaný děje a místo toho se nám dostalo jen samých EPICKÝCH scén bez rozumu? No a za třetí, jak si mohli vůbec scénáristi dovolit takhle pošpinit Martinovo jméno a radši ho nepřemluvili, aby jim pomohl? No prostě velký zklamání a spousta nevyužitého potenciálu. Škoda peněz.

Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda)

Nejsem teda moc nadšen z tohoto "velkolepého" konce. Postavy které s námi byly po všechny série skončí takhle? Celá epizoda je prostě jen plná nesmyslů a nudy. D a D si doopravdy posrali i tu poslední záchranu.

Živí mrtví - Coda (2014) (epizoda)

Tak tohle byla rozhodně jedna z nejsilnějších epizod v celým TWD. Jsem zdrcen.

Živí mrtví - Série 4 (2013) (série)

Vcelku slušná a až na pár pasáží napínavá série s dobře napsaným příběhem. Ovšem malinko horší, než předchozí.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Něčím unikátní, ale pro některé možným zklamáním. Pro mě samotného je to slušný díl, jehož děj jsem opravdu nečekal.

Živí mrtví - Série 3 (2012) (série)

Ve třetí sérii je mnohem více akce a nečekaných zvratů, než v sériích předchozích, což je velmi dobře. Byl jsem napjat skoro od začátku do konce. Do hry se nám dostávají konečně vice i lidští oponenti, ale na nemrtvý se také nezapomíná. Nutno dodat i skvělý příběh, který vás ihned vtáhne do děje.

Živí mrtví - Série 2 (2011) (série)

Po celkem dobré první sérii se nám na scéně objevuje série numero due. Začátek byl velmi emotivní a konec také. Jen ten prostředek byl někdy až unavující a nudný. I přesto jsem si sledování užil na plno a těším se, co přinesou série další.

Živí mrtví - Série 1 (2010) (série)

Super začátek celého seriálů. Rychlé a dostatečné uvedení do děje, bez jakýchkoliv zbytečných scén. Nudit se tu rozhodně nebudete.